• Ağustos 14, 2023

Alerjik Bünyeler için Uygun Klima Seçimi

Alerjik Bünyeler için Uygun Klima Seçimi

Klima seçimi özellikle alerjik bünyeye sahip kişiler için dikkatli yaklaşılması gereken bir konu. Oysa, doğru klima seçimi bu konuda kurtarıcı dahi olabiliyor. Alerjik bir yapıya sahipseniz Form MHI Klima Sistemleri’nin alerjensiz multi-split klimaları tam size göre!

 

Bahar aylarında havaya yayılan ağaç, çiçek ve çimenlerin oluşturduğu polenler alerjik reaksiyonları tetikler. Alerjik reaksiyonlar sıcakların da artmasıyla yaz boyu devam eder. Pencerelerin açık olduğu bir ortamda kolaylıkla içeriye girebilen polenler, alerjisi olan kişileri rahatsız etmeye yeter. Bu noktada doğru klima seçimi sonuç üzerinde büyük rol oynar. Bilinçsiz klima kullanımı alerjileri ve astım krizlerini tetiklerken, doğru seçilmiş bir klima bu rahatsızlıkların azalmasına katkı sağlar.

Klima kullanılması durumunda dış havayla bağlantının kesilmesi polen, toz gibi dış etkenlerin ortama girişini engelleyerek alerjik kişilerin daha rahat bir nefes almasını sağlayabiliyor. Mitsubishi Heavy Industries markalı üstün özelliklere sahip multi-split klima seçenekleriyle kendinize en uygun klimayı seçerek alerjinizi tetikleyen etkenleri uzaklaştırabilirsiniz.

Form MHI Klima Sistemleri’nin multi-split klimalarında bulunan “alerjensiz” özelliği nem ve sıcaklık kontrolü sağlayarak, filtre tarafından yakalanan alerjenleri etkisiz hale getiriyor. Öte yandan alerjen filtresi sayesinde polen ya da evcil hayvanlarda oluşabilecek tüm alerjenleri yakalıyor.

Diğer Haberler

Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile Yaza Serin Bir Merhaba!

Mitsubishi Heavy Split Klimalar ile Yaza Serin Bir Merhaba!

Mitsubishi Heavy split klimalar üstün teknolojisi ve kullanıcı dostu özellikleriyle sıcak ve nemli havalarda en büyük…
Loft Prive Residence’ın Tercihi Form MHI Klima Sistemleri

Loft Prive Residence’ın Tercihi Form MHI Klima Sistemleri

Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına Antalya Konyaaltı Loft Prive Residence’ı ekledi. Otelin iklimlendirmesinde Mitsubishi Heavy Multi…
MHI Split Klimalar ile bahar aylarında rahat bir nefes alın!

MHI Split Klimalar ile bahar aylarında rahat bir nefes alın!

MHI split klimalar, güçlü filtreleme özelliğiyle yaşam alanlarının hava kalitesini yükseltirken bütçe ve çevre dostu özelliğiyle…