• Kasım 4, 2023

Ataşehir Modern Projesi’nin Tercihi Wilo Oldu

Ataşehir Modern Projesi’nin Tercihi Wilo Oldu

Su teknolojilerinde dünyanın öncü markası Wilo, verimli ve kaliteli pompa sistemleriyle dev yatırımlara sürdürülebilir çözümleriyle değer katmaya devam ediyor. Son olarak şehrin yeni odak noktası Ataşehir Modern Projesi’ne yüksek verimli ürünleri ile yaşam alanlarına sürdürülebilir çözümler sunuyor.

 

Yüksek verimliliğe sahip çözümleriyle Türkiye’nin önemli projelerinin tercihi Wilo’nun yeni projesi, şehrin yeni odak noktası Ataşehir Modern Projesi oldu. Wilo, projede kullanılan hidrofor setlerinde Helix pompaları ve VSD panoları sayesinde enerji verimliliğini artırıyor. Isıtma sirkülasyon pompalarında yüksek verimli ve otomasyon ile tam uyumlu ürünleriyle projenin ihtiyaçları karşılandı. Wilo ürünleri sayesinde hidrofor, sirkülasyon pompa sistemlerinde yüksek verimlilik, enerji tüketimi ve tam otomasyon ile uyum sağlandı.

Projede kullanılan ısıtma sirkülasyon pompaları Wilo-Stratos MAXO ve IPL serisi ürünleriyle Wilo, yüksek verimli ve otomasyona tam uyumlu ürünleri ile projenin öne çıkan ihtiyaçlarını karşıladı. Yüksek verimli ve aynı zamanda dünyanın ilk akıllı pompası olan Wilo-Stratos MAXO ile projede fark yaratıldı. Projede Wilo atık su pompaları kullanılarak giderlerde oluşan zorlu akışkanların tahliyesi daha efektif bir şekilde gerçekleşerek, transferinde kolaylık sağlanmış oldu.

Diğer Haberler

German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

Dünyada 150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerine ilham veren Wilo, Berlin’de düzenlenen German Brand Award Ödül…
Ethno Hotels’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Ethno Hotels’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Wilo, 150 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi su teknolojileriyle, Belek’te açılan Ethno Hotels’in çözüm ortağı oldu.…
Wilo, Primera Alacaatlı Projesi’nin Çözüm Ortağı Oldu

Wilo, Primera Alacaatlı Projesi’nin Çözüm Ortağı Oldu

150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerinde yarınları şekillendiren Wilo’nun üstün teknolojileri, Ankara’nın yeni yaşam merkezi Primera…