• Aralık 1, 2023

Atlas Shipyard’ın Tercihi GF ecoFIT Sistem Çözümü 0ldu

Atlas Shipyard’ın Tercihi GF ecoFIT Sistem Çözümü 0ldu

Geliştirdiği sistemlerle denizcilik sektöründe hijyen, güvenlik ve verimlilik sağlanması konularına katkı sağlayan GF Marine ürünleri, her türlü deniz taşıtının su yönetiminde fark yaratıyor. GF Hakan Plastik, Türkiye pazarına sunduğu GF Marine ürünlerinden ecoFIT ile Atlas Shipyard’ın projesinde yer alarak sadece bir ürün olarak değil, sistem çözümü sunarak bu farklılığını kanıtladı.

 

GF Hakan Plastik, Türkiye’nin en büyük tersanelerinden biri olan Atlas Shipyard’ın dört adet kargo gemisi projesinde bir sistem çözüm ortağı olarak yer aldı.

Boru ve bağlantı sistemlerinde yüksek kalitede plastik malzemelerin (PE) kullanılmasıyla dayanıklı, uzun ömürlü ve sızdırmaz bir çözüm sunan ecoFIT, bu özellikleri ile su yönetimi projelerinin en çok tercih edilen seçeneklerinden biri olarak değerlendiriliyor. EcoFIT portföyündeki boru, bağlantı parçaları, vana, bağlantı ve otomasyon teknolojilerinin çeşitliliği bu seçimi güçlü bir şekilde destekliyor.

Temiz su ve atık su yönetiminde PE malzemesinin sağlamış olduğu olumlu özellikler, su kalitesinin yüksek düzeyde tutulmasını sağlamakla birlikte korozyon sorunlarını da ortadan kaldırıyor.  Yüksek kimyasal ve aşınma direncine sahip olan sistem, yüksek darbe dayanımı ve -40 °C ile 60 °C arasında geniş bir sıcaklık derecesinde -sadece su yönetiminde değil, kimyasal kullanımında da- güvenli sistemler kurulmasını garanti ediyor.

UV ışınları ve her türlü hava koşuluna dayanıklı olan ecoFIT, düşük kurulum ve bakım maliyetlerinin yanı sıra 25 yılı aşkın bir ürün hizmet ömrü ile en iyi fiyat-performans dengesi sunuyor.

GF Hakan Plastik, projelerin ihtiyaçlarına uygun ürün seçiminden sistem kurulumuna kadar her aşamada katkıda bulunuyor.

Diğer Haberler

GF, TIME’ın Dünyanın En Sürdürülebilir Şirketleri arasında

GF, TIME’ın Dünyanın En Sürdürülebilir Şirketleri arasında

Georg Fischer (GF), TIME dergisinin 2024 Yılının Dünyanın En Sürdürülebilir Şirketleri arasında yerini aldı.   Geçtiğimiz…
GF Hakan Plastik: “Kuraklık, çölleşme ile mücadele, ekosistemin korunması ve herkes için erişilebilir su yönetiminin sağlanması bir zorunluluk.”

GF Hakan Plastik: “Kuraklık, çölleşme ile mücadele, ekosistemin korunması ve herkes için erişilebilir su yönetiminin sağlanması…

GF Hakan Plastik yetkilileri 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne özel yaptıkları açıklamada iklim değişikliği ve etkileri…
GF, dördüncü kez Financial Times Avrupa’nın İklim Liderleri listesinde

GF, dördüncü kez Financial Times Avrupa’nın İklim Liderleri listesinde

Georg Fischer (GF), üst üste dört yıldır dünyanın önde gelen gazetelerinden Financial Times’ın Avrupa’nın İklim Liderleri…