• Mayıs 25, 2024

Bahar Alerjilerine Veda, Daikin ile Evde Tertemiz Hava

Bahar Alerjilerine Veda, Daikin ile Evde Tertemiz Hava

Rengarenk çiçekleri ve tüm coşkusu ile gelen bahar, maalesef polen alerjisini de beraberinde getirdi. Son dönemde özellikle yoğunlaşan çöl tozu taşınımları ve artan hava kirliliği ile rahat bir nefes almak imkânsız hale geldi. Kapalı mekanlardaki iç hava kalitesi için hava temizleme cihazları artık en büyük ihtiyaç oldu. Havadaki tozu, zararlı partikülleri ve alerjenleri %99,97 yok eden Daikin Hava Temizleme Cihazları, herkese rahat bir nefes aldırıyor.

 

Güzellikleriyle birlikte gelen bahar, maalesef polen alerjisini de beraberinde getirdi. Buna son dönemde sık sık maruz kaldığımız çöl tozları ve artan hava kirliliği de eklenince rahat bir nefes almak zorlaştı. Hava sıcaklıklarının artmasıyla pencerelerin açıldığı bu günlerde alerjen ve kirleticiler de yaşam alanlarımıza girebiliyor. Kapalı alanlarda havadaki poleni, tozları ve sağlığa zararlı partikülleri arındıran, rahat ve doğru nefes almamızı sağlayan hava temizleme cihazları da artık en önemli ihtiyaçlardan biri oldu.

100 yıllık geçmişe sahip, iklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, bu dönemde iç hava kalitesini arttıran, nemlendirme özelliğine de sahip hava temizleme cihazlarıyla öne çıkıyor.

 

HEPA Filtre ile Yüzde 100’e Yakın Arındırılmış Hava

HEPA filtre ve Daikin’e özel Flash Streamer teknolojisine sahip Daikin hava temizleme cihazları, havada bulunan polen, toz, küf ve partikülleri ile alerjenleri %99,97 oranında temizliyor. Aynı zamanda yaşam alanlarındaki nemi kontrol altında tutarak, statik elektriğin azaltılmasına ve ağız, burun, cilt kuruluğuna da engel oluyor.  Ortamdaki havayı temizleyerek, alerjik kişilerin bile rahat bir nefes almasını sağlayan Daikin hava temizleme cihazları, 10 yıl boyunca filtre değişimi gerektirmiyor ve fısıltı kadar sessiz çalışıyor.

 

Nemlendirme Özellikli Cihazlar ile İç Mekan Hava Kalitesi Artıyor

Nemlendirme özellikli bir hava temizleme cihazı ile hem alerjenlerden korunup hem de iç hava kalitenizi artırabilirsiniz. Daikin Hava Temizleme Cihazı ürün gamında yer alan MCK55W ürünü, kuru iç ortam havasında nem verebilme özelliği taşıyor. Bir su haznesi desteğiyle bu özelliği sağlayan cihaz, insan doğasının ihtiyaç duyduğu nem ihtiyacını karşılar nitelikte. Hava kuruluğuna ve zararlı partiküllere karşı koruma için güçlü nemlendirme sunan cihaz; cildi, boğazı ve burun deliklerini kuruluğa karşı korumada destekleyici bir teknolojik ürün olarak öne çıkıyor.

Evlerinde, ofislerinde doğru nefes almak isteyen tüketiciler; daikin.com.tr üzerinden ve Daikin bayilerinden hava temizleme cihazlarına sahip olabiliyor.

Diğer Haberler

Daikin, Danimarka’da BKF Klima’yı satın aldı

Daikin, Danimarka’da BKF Klima’yı satın aldı

Daikin, Danimarkalı Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme (HVAC) distribütörü BKF Klima’yı satın aldı. Daha önce Beijer REF’in…
Daikin, Suntory ile Birlikte Expo 2025 Osaka, Kansai’de “Gece Yarısı Gökkuşağının Altında” adlı hava ve su gösterisi yapacak

Daikin, Suntory ile Birlikte Expo 2025 Osaka, Kansai’de “Gece Yarısı Gökkuşağının Altında” adlı hava ve su…

Küresel çapta ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sektörünün lider şirketi konumunda olan Daikin Industries Ltd, Osaka…
Bilime Dayalı Hedefler Girişimi (SBTi), Daikin’in 2030 Sera Gazı Emisyonlarını Azaltma Hedefini Onayladı

Bilime Dayalı Hedefler Girişimi (SBTi), Daikin’in 2030 Sera Gazı Emisyonlarını Azaltma Hedefini Onayladı

Küresel çapta faaliyet gösteren Daikin Industries, Ltd., 2030 yılı sera gazı emisyon azaltım hedefleri için Bilime…