• Ekim 9, 2023

COPA; ISK-SODEX İSTANBUL Fuar’nda, enerji verimli, çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini sergileyecek

COPA; ISK-SODEX İSTANBUL Fuar’nda, enerji verimli, çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini sergileyecek

COPA Isı Sistemleri, sürdürülebilir ve yüksek performanslı iklimlendirme çözümleriyle sektörde adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. COPA, bu yıl da sektörün merakla beklediği ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda, birbirinden ileri teknoloji ürünleriyle yerini alacak. Bu prestijli fuar COPA’nın sürdürülebilir, enerji verimli, çevre dostu ve uzun ömürlü ürünlerini sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle buluşturacağı bir platform olacak.

 

25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ISK-SODEX İstanbul Fuarı, iklimlendirme sektörünün geleceğini şekillendiren teknolojilerin, inovasyonların ve çözümlerin sergilendiği uluslararası bir buluşma noktası olarak dikkat çekiyor. COPA, fuar kapsamında Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunacak.

40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ve yüksek verimlilikte iklimlendirme ürünlerine sahip COPA, fuarda üstün teknolojiye sahip kombi, şofben, elektrikli kombi ve radyatör, panel radyatör ve yeni ürünlerini sergileyecek.

COPA Isı Sistemleri, ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda salon 6 ve H02 numaralı standında ziyaretçilerini ağırlayacak ve ileriye dönük projeler, ürünler ve çözümler hakkında bilgi paylaşımında bulunacak.

Diğer Haberler

COPA, Yeni Ürünleriyle  MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

COPA, Yeni Ürünleriyle MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

Her geçen gün ürün gamını genişleten COPA Isı Sistemleri; yepyeni ürünlerini sergilemek üzere 12 – 15…
COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

Sağlam ve kaliteli duruşunun altını Takın Unutun mottosuyla çizen COPA, doğa dostu yepyeni ürünü Isı Pompası’nın…
Frigoduman, ISK-Sodex de 50. Yılını Kutladı

Frigoduman, ISK-Sodex de 50. Yılını Kutladı

Frigoduman, soğutma sektördeki 50’nci yılını, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISK-Sodex Fuarı’ndaki…