• Mayıs 9, 2023

COPA radyatör ailesi büyüyor

COPA radyatör ailesi büyüyor

Yenilikçi ürünleriyle iklimlendirme sektöründe öne çıkan COPA Isı Sistemleri, soğuk havalara sıcak ve çevreci çözümler sunmaya devam ediyor. Tüketici ihtiyaçları ve hassasiyetleri dikkate alınarak 2 farklı model olarak tasarlanan COPA e-Rad ve COPA e-Rad S elektrikli panel radyatörler, tasarruf ve enerji verimliliğine odaklanarak yaşam alanlarına konfor ve estetik katıyor.

 

30 yılı aşkın tecrübesiyle iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren COPA Isı Sistemleri, inovatif yaklaşımla tasarladığı ve bulunduğu ortamı hızla ısıtan elektrikli panel radyatörleriyle soğuk havalara sıcak ve çevreci çözümler sunuyor. COPA kalitesi ve üstün teknolojisiyle 2 farklı model olarak geliştirilen COPA e-Rad ve COPA e-Rad S elektrikli panel radyatörler, standart panel radyatör görünümüyle hibrit kullanım imkanı sunarak tüketicinin beklentilerine cevap veriyor.

COPA e-Rad ve COPA e-Rad S elektrikli panel radyatörler merkezi tesisata bağlanabiliyor ve rezistansları çalıştırmadan sadece kombi ve ısı pompası gibi dış ısı üreticisinden aldığı enerji ile ortama ısı üretebiliyor. Kombi ısı pompası gibi dış ısı üreticiler olmadan tesisattan bağımsız bir şekilde rezistansları ile sadece elektrik enerjisi kullanarak ortama ısı verebiliyor. COPA e-Rad S elektrikli panel radyatör, tesisata bağlı dış ısı üreticisinden enerji alırken aynı anda elektrik enerjisiyle rezistansları ısıtılarak ortama ısı üretebilir.

 

Yeni Nesil, Tasarruflu ve Çevre Dostu…

Zamanlayıcı moduna sahip olan çevre dostu COPA e-Rad ve COPA e-Rad S model elektrikli panel radyatörler, konforlu bir şekilde kontrol edilebiliyor. Oda sıcaklığındaki ani düşmeleri algılayabilen elektrikli panel radyatörler, otomatik olarak durarak enerji tasarrufu sağlıyor.

Yeni nesil COPA e-Rad ve COPA e-Rad S model elektrikli panel radyatörler, kolay bir şekilde duvara monte edilebiliyor veya aksesuar olarak sunulan ayaklarıyla zeminde güvenli bir şekilde çalıştırılabiliyor. Ayaklı kullanımda elektrikli panel radyatörler farklı odalara taşınabiliyor.

Diğer Haberler

COPA, Yeni Ürünleriyle  MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

COPA, Yeni Ürünleriyle MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

Her geçen gün ürün gamını genişleten COPA Isı Sistemleri; yepyeni ürünlerini sergilemek üzere 12 – 15…
COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

Sağlam ve kaliteli duruşunun altını Takın Unutun mottosuyla çizen COPA, doğa dostu yepyeni ürünü Isı Pompası’nın…
COPA Yeni Ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı

COPA Yeni Ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı

COPA Isı Sistemleri, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer…