• Kasım 6, 2023

COPA Yeni Ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı

COPA Yeni Ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı

COPA Isı Sistemleri, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı. Türkiye ve 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren COPA; fuarda, enerji verimli ve çevre dostu yeni ürünlerini sergileyerek sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

 

25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISK-SODEX İstanbul Fuarı, iklimlendirme sektörünün geleceğini şekillendiren teknolojilerin, inovasyonların ve çözümlerin sergilendiği uluslararası bir buluşma noktası olarak dikkat çekiyor. Sürdürülebilir ve yüksek performanslı iklimlendirme çözümleriyle dikkat çeken COPA, bu yıl da sektörün önemli buluşma noktalarından biri olan ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda, ileri teknoloji yeni ürünleriyle yerini aldı.

19 ülkeden 1000’e yakın katılımcı markayı ve binlerce ziyaretçi ile bir araya getiren fuar kapsamında COPA, Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarken, enerji verimli, çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini tanıtma fırsatı yakaladı.

40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ve yüksek verimlilikte iklimlendirme ürünlerine sahip COPA, 271 m²’lik geniş bir alan üzerine kurulan standında üstün teknolojiye sahip ısı pompası, kombi, kazan, klima, şofben, elektrikli kombi ve radyatör, panel radyatörlerin olduğu yeni ürünlerini sergiledi.

COPA standı fuara katılanlarla doğrudan iletişim kurmak amacıyla özel olarak tasarlandı. Başta sektör profesyonelleri olmak üzere ziyaretçiler ürünlerle ilgili sorularını ve değerlendirmelerini COPA personeline aktarabilme ayrıcalığı yakalarken iş birliği olanaklarını da değerlendirme fırsatı buldu. Fuarda COPA’nın sunduğu ısı pompaları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Enerji tasarrufu ve çevre dostu özellikleri ile ön plana çıkan ısı pompaları, hem ev hem de endüstriyel kullanım için çeşitlilik gösteriyor.

Çok verimli bir fuar geçirdiklerini ifade eden COPA Isı Sistemleri Genel Müdürü Oktay Erdinç fuarın ardından yaptığı değerlendirmede, “ISK-SODEX İstanbul Fuarı, bizim için birçok yeniliğin müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla buluştuğu bir platform oldu. Sergilediğimiz ürünlerin hem yurt içi hem de yurt dışı ziyaretçilerimiz tarafından yoğun ilgi görmesi bizleri mutlu ediyor. Aldığımız olumlu geri bildirimler, çalışmalarımızın daha da ileriye taşıma konusunda bize ilham veriyor. Önümüzdeki dönemde de COPA olarak yenilikçi ve sürdürülebilir ürünlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

COPA, Yeni Ürünleriyle  MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

COPA, Yeni Ürünleriyle MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

Her geçen gün ürün gamını genişleten COPA Isı Sistemleri; yepyeni ürünlerini sergilemek üzere 12 – 15…
COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

Sağlam ve kaliteli duruşunun altını Takın Unutun mottosuyla çizen COPA, doğa dostu yepyeni ürünü Isı Pompası’nın…
Frigoduman, ISK-Sodex de 50. Yılını Kutladı

Frigoduman, ISK-Sodex de 50. Yılını Kutladı

Frigoduman, soğutma sektördeki 50’nci yılını, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISK-Sodex Fuarı’ndaki…