• Kasım 13, 2023

COPA Yenilikçi Ürünleri ile C&R MADRID 2023’te yerini alıyor

COPA Yenilikçi Ürünleri ile C&R MADRID 2023’te yerini alıyor

COPA Isı Sistemleri, 14-17 Kasım 2023 tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenecek olan iklimlendirme sektörünün en prestijli fuarlarından C&R Madrid 2023’e katılıyor. COPA, bu fuarda sektör profesyonelleri ve ziyaretçilere enerji verimli, çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini tanıtarak globaldeki iş birliklerini genişletmeyi hedefliyor.

 

İklimlendirme sektörünün öncülerinden COPA; sürdürülebilir, enerji verimli ve çevre dostu teknolojileriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Bu vizyonunu dünya genelinde daha da yaymak ve global partnerlik ağını güçlendirmek adına önemli adımlar atan COPA, 14-17 Kasım 2023 tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenecek olan C&R Madrid 2023 Fuarı’nda yer alacak. Fuarda dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle buluşacak olan COPA, yeni projeler ve iş birlikleri için temeller atacak. COPA’nın bu fuara katılımı, şirketin küresel çapta inovasyon ve sürdürülebilirlik konularındaki çalışmalarını pekiştirecek ve sektöre yeni bir soluk getirecek.

C&R Madrid 2023 Fuarı sektörel gelişmeleri, teknolojik inovasyonları ve sürdürülebilir çözümleri yakından takip eden sektör profesyonelleri için yılın en önemli organizasyonları arasında yer alıyor. COPA, üstün teknolojiye sahip kombi, şofben, elektrikli kombi ve radyatör, panel radyatör ve yeni ürünleriyle fuarın en dikkat çekici katılımcılarından biri olacak.

40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren COPA, C&R Madrid 2023’te Salon 5’te yer alan standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Diğer Haberler

Copa, SIVECC 2023’te Yerini Aldı

Copa, SIVECC 2023’te Yerini Aldı

COPA Isı Sistemleri, 27 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Cezayir’de düzenlenen ve iklimlendirme sektörünün önemli…
Copa Isı Pompası Her Mevsim Yanında

Copa Isı Pompası Her Mevsim Yanında

COPA Isı Sistemleri, enerji sektöründe fark yaratan yeni ürünü ‘COPA Trion Isı Pompası’nı pazara sundu. Doğal…
COPA, İSİB’den Aldığı Ödül ile İhracat Başarısını Taçlandırdı

COPA, İSİB’den Aldığı Ödül ile İhracat Başarısını Taçlandırdı

COPA Isı Sistemleri, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl organize edilen ve yıl boyunca…