• Ocak 20, 2024

Daikin ve Airfel Oda Termostatlarıyla Her Yerden Isınmak Mümkün

Daikin ve Airfel Oda Termostatlarıyla Her Yerden Isınmak Mümkün

Daikin Türkiye bünyesinde üretimi devam eden Airfel ve Daikin markalı kombiler sağladıkları konfor ve tasarruf çıtasını yeni dizayn ve özelliklere sahip modülasyonlu oda termostatları ile üst düzeye taşıyor. Airfel markalı kombilerle uyumlu Airfel Scala Pro Smart Oda Termostatı ve Daikin markalı kombiler için üretilen D-Sense Modülasyonlu Oda Termostatı, her iki marka için de ayrı ayrı özel olarak tasarlanan uygulamaları sayesinde uzaktan kontrolden nem ölçmeye, hata kodlarını görebilmekten haftalık programlamaya kadar birçok özelliği sunarak ev konforunu tam anlamıyla kontrolde tutmanın yolunu açıyor.

 

Modülasyonlu oda termostatları ayarlanan oda sıcaklığını mevcut oda sıcaklığıyla karşılaştırıp kombinin kalorifer suyu sıcaklığını kendi ayarlayan ve devamında kontrolünü de yapan bir teknoloji. Airfel Scala Pro Smart Oda Termostatı ve D-Sense Modülasyonlu Oda Termostatı bir kombiyi en efektif şekilde uzaktan yönetmeyi sağlayan termostatlar olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Airfel ve Daikin markalarının her biri için ayrı ayrı geliştirilen uygulamaların sağladığı özellikler, termostatları benzersiz kılıyor.

Her iki markanın termostatı da Geo-Fence özelliğine sahip olduğu için uzaktan açma-kapama başta olmak üzere harcanan enerji miktarı, dış hava sıcaklığı grafikleri, kullanıcı evden uzaklaştığında cihazı kapatma, yaklaştığında açma ve ısıyı sabit bir miktarda tutma, nem ölçme, hata kodlarını görebilme gibi birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Hem Daikin hem Airfel marka yeni termostat modelleri 10 kişiye kadar kullanıcıya olanak verecek şekilde tasarlandığı için ortamdaki ısınma tercihleri çok kolayca karşılanabiliyor. Daikin markalı kombiler için üretilen D-Sense Modülasyonlu Oda Termostatı bütün bu özelliklere ek olarak Google Asistant kullanımı aracılığıyla sesli kontrol imkanı da veriyor.

 

GEO-FENCE ÖZELLİĞİ EN BÜYÜK YARDIMCINIZ

Tasarruflu bir konfor ortamı sağlayan Airfel Scala Pro Smart Oda Termostatı ve D-Sense Modülasyonlu Oda Termostatı ile pek çok şey yapmak mümkün. Örneğin; ‘Ev’, ‘Uyku’ ve ‘Dışarı’ modlarının konumunuza veya haftalık kişisel programınıza göre otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz. Geo-fence özelliği; siz evden uzaklaştığınızda kombinin otomatik olarak kapanmasını, yaklaştığınızda ise otomatik olarak çalışmasını sağlar.

Rengi, tasarımı ile bulunduğunuz ortama estetik bir katkı sağlayan Airfel Scala Pro Smart Oda Termostatı ve D-Sense Modülasyonlu Oda Termostatı, kombinizin uzaktan kontrolünü sağlayarak kombinizden en yüksek verimi almanızın yarı sıra diğer özellikleriyle yaşamınıza konfor katacak ve tasarruf tarafında da gözle görülür bir fark yaratacak.

 

NEDEN ODA TERMOSTATLARI TERCİH EDİLMELİ?

Oda termostatları, kombi kullanırken kullanıcının hem ekstra tasarruf sağlaması hem de konforunu yükseltmesi için önemlidir.

Modülasyonlu oda termostatı kullanıldığında, kalorifer sıcaklığına müdahale etmeden doğrudan termostat üzerinden konfor olarak rahat edilecek en uygun oda sıcaklığını ayarlamak yeterlidir. Modülasyonlu oda termostatı, ayarlanan oda sıcaklığı ile mevcut durumdaki oda sıcaklığını kontrol eder ve kombinin kalorifer suyu sıcaklığını kendisi ayarlar. Hem oda sıcaklığı hem de kalorifer suyu sıcaklığı modülasyonlu oda termostatı tarafından kontrol edilir. Böylece kullanıcılara tasarruf imkanı ile birlikte konforlu bir ısınma sunulur.

Airfel kombiler ile uyumlu Airfel Scala Pro Smart Oda Termostat ve Daikin kombiler ile uyumlu D-Sense Modülasyonlu Oda Termostatı ile kış aylarında konforunu artırmak isteyen kullanıcılar, Airfel ve Daikin bayilerinden ürünleri satın alabilirler.

Diğer Haberler

Daikin, Tüm VRV Ürün Gamını R32 Soğutucu Akışkanlı Hale Getirerek Sektörde İlke İmza Atıyor

Daikin, Tüm VRV Ürün Gamını R32 Soğutucu Akışkanlı Hale Getirerek Sektörde İlke İmza Atıyor

Üstün teknolojiye sahip çevreci ürünleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden Daikin, R32 soğutucu akışkana sahip yeni ürünleri…
Bahar Alerjilerine Veda, Daikin ile Evde Tertemiz Hava

Bahar Alerjilerine Veda, Daikin ile Evde Tertemiz Hava

Rengarenk çiçekleri ve tüm coşkusu ile gelen bahar, maalesef polen alerjisini de beraberinde getirdi. Son dönemde özellikle…
Daikin, Danimarka’da BKF Klima’yı satın aldı

Daikin, Danimarka’da BKF Klima’yı satın aldı

Daikin, Danimarkalı Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme (HVAC) distribütörü BKF Klima’yı satın aldı. Daha önce Beijer REF’in…