• Mayıs 18, 2023

De Dietrich, CLIM’UP Serisi Klimalar ile Üst Düzey Konfor

De Dietrich, CLIM’UP Serisi Klimalar ile Üst Düzey Konfor

Daha yeşil yarınlar için bugünden teknolojisini dönüştüren De Dietrich CLIM’UP klimalar, hayata konfor katan üstün teknolojisiyle evinizi serinletirken zarif tasarımıyla da göz alıyor.

 

Dünyada enerji dönüşümünün öncülerinden biri olan BDR Thermea Group’un altı küresel markasından biri olan ve 50’den fazla ülkede sunduğu premium iklimlendirme çözümleri, kaliteli ürünleri ve güçlü servis hizmetiyle milyonlarca kullanıcı, müşteri ve bayinin güvenini kazanan dünyaca ünlü marka De Dietrich, klima konusunda da iddialı. Hayata konfor katan üstün teknolojisi ve zarif tasarımıyla De Dietrich’in CLIM’UP serisi klimaları, yüksek performansının yanı sıra daha az ses ve üst düzey konforuyla dikkatleri üstüne çekiyor. “Çok şey isteyenlere” sloganıyla; Türkiye’de ısıtma, soğutma, yenilenebilir enerji ve su ısıtıcıları olmak üzere dört kategoride premium ürünler ve çözümler sunan De Dietrich ayrıca, müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkararak kullanıcılarına hızlı ve yetkin satış sonrası servis hizmeti vaat ediyor. De Dietrich’in duvar tipi klima modeli olan CLIM’UP serisi klimalar, 4 farklı kapasite seçeneğiyle tüm ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor. CLIM’UP yumuşak ve keskin hatların harmonisinden oluşan zarif tasarımıyla da dikkat çekiyor.

 

Yarınları düşünüyor, yüksek verimlilikle ve sessizce çalışıyor

Doğadaki karbon ayak izini düşürme hedefiyle, soğutmada A++ enerji sınıfına sahip olacak şekilde üretilen De Dietrich CLIM’UP serisi klimalar, Eco Mod özelliği ile enerji tasarrufu sağlıyor. Silence Mod özelliği sayesinde soğutma konforunu sessizlikle sunan klimalar, Eco Mod özelliği sayesinde de düşük enerji tüketimi moduna geçebiliyor.

 

iFeel özelliğiyle, istediğiniz sıcaklığın konforunu hissedin

Gelişmiş hava teknolojisinin yanı sıra; CLIM’UP serisi klimaların dikkat çeken bir diğer özelliği ise kullanım kolaylığı. Uzaktan kumandası sayesinde kullanıcısına hava sıcaklığı, hava akış hızı ve yönü gibi ayarları kolayca yapma imkânı tanıyan klimalar, iFeel özelliği sayesinde de ortamın genel sıcaklığına göre değil; bulunduğunuz yerde hissetmek istediğiniz sıcaklığa göre çalışarak konfor sağlıyor. De Dietrich CLIM’UP klimalar, sahip olduğu en son üretim teknolojisi sayesinde havanın oda içerisinde homojen bir şekilde dağılımını sağlıyor. Sahip olduğu üç farklı filtre sistemiyle (toz filtresi, gümüş iyon filtre ve aktif karbon filtre) havada bulunan tozları filtre edip havayı temizlerken, kötü kokuları da bünyesinde tutarak ortama kaliteli bir hava sunuyor.

 

Uzun ömürlü kullanım, 5 yıl garanti

De Dietrich CLIM’UP serisinde opsiyonel olarak sunulan Wi-Fi modülü ile birlikte cep telefonuna mobil uygulama yardımıyla ev ya da iş yerindeki klimaya erişerek çalıştırma, sıcaklık değişimi, fan hızı ve programlanabilme gibi istenilen birçok ayarlamayı yapmak mümkün. Korozyona karşı yüksek koruma sağlayan Golden Fin Kaplama teknolojisine sahip De Dietrich CLIM’UP, hem uzun ömürlü hem de 5 yıl garantili.

 

Ücretsiz keşif hizmeti

De Dietrich yetkili servisleri evinizi ziyaret ederek klimanın yüksek performansla çalışabileceği yer konusunda teknik destek sağlıyor. 31 Ağustos Perşembe gününe kadar sunulan ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak için www.dedietrich.com.tr websitesinden form doldurarak ya da (850) 755 02 35 numaralı telefondan De Dietrich müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler

De Dietrich Klimalarda ‘24 Saatte Montaj’ Konforu

De Dietrich Klimalarda ‘24 Saatte Montaj’ Konforu

50’den fazla ülkede sunduğu premium iklimlendirme çözümleri ile milyonlarca kullanıcıya ulaşan De Dietrich, tüketici deneyimi standardını…
De Dietrich Kombi Kullanıcılarına Dijital Çağrı Merkeziyle Hızlı Servis Avantajı

De Dietrich Kombi Kullanıcılarına Dijital Çağrı Merkeziyle Hızlı Servis Avantajı

Kombide 3 asırlık tecrübesini ileri teknolojiyle geleceğe taşıyan De Dietrich, kullanıcılarına müşteri deneyiminde de yenilikçi hizmetlerin…
Türkiye’de Baymak ve De Dietrich markalarıyla yer alan BDR Thermea Group, İtalyan G.I. Holding’in hisselerinin yüzde 25’ini satın aldı

Türkiye’de Baymak ve De Dietrich markalarıyla yer alan BDR Thermea Group, İtalyan G.I. Holding’in hisselerinin yüzde…

1969 yılında faaliyetlerine başlayan ve 2013 yılı itibarıyla Baymak’ı bünyesine katan, iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın ilk üç…