• Aralık 7, 2023

DemirDöküm ile İş Bankası’ndan yılın en sıcak kampanyası

DemirDöküm ile İş Bankası’ndan yılın en sıcak kampanyası

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından DemirDöküm, geniş ürün yelpazesi ve düzenlediği kampanyalarla tüketicilere kolaylık sağlamaya devam ediyor. Şirket, son olarak İş Bankası ile gerçekleştirdiği anlaşmayla bu kışa sıcak bir giriş yaptı.7-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya çerçevesinde, kombi alımlarında Maximum Kart ile yapılan ilk 20 bin TL ve üzeri alışverişe 1.500 TL MaxiPuan kazanma fırsatı sunuluyor. Ayrıca, tüketicilere 12 aya varan taksit imkanı da sağlanıyor.

 

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 40’a yakın ülkesinde yüz binlerce aileye ısı konforu sunan DemirDöküm, her yıl merakla beklenen kış kampanyasını duyurdu. İş Bankası ile önemli bir anlaşmaya imza atan DemirDöküm, bu kampanya çerçevesinde tüketicilerine özel finansman desteği sağlıyor. DemirDöküm’ün enerji tasarrufunu tüketici inisiyatifine bırakmayan, A sınıfı enerji verimliliğine sahip vintomiX, ademiX, isomiX, nitromiX, atromiX ve Atron Condense yoğuşmalı kombileri için düzenlenen kampanya 7-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacak.

 

DemirDöküm’ün yenilikçi yönünü yansıtan, çevreci ve her yaştan tüketicinin kolayca kullanabileceği yeni nesil yoğuşmalı kombileri kampanya kapsamında 12 taksitle satın alınabilecek. Kombi alımını Maximum Kart ile yapan tüketiciler ilk 20 bin TL ve üzeri alışverişlerinde 1.500 TL MaxiPuan kazanma fırsatı yakalayacak.

 

Soğuk kış günlerine DemirDöküm’ün enerji tasarruflu kombileriyle dur diyecek olan tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesi için, Maximum Mobil veya İşcep uygulamasındaki ilgili bölümden “KATIL” butonuna tıklaması yeterli olacak. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, son alışverişin yapıldığı karta 16 Ocak 2024 tarihinde yüklenecek ve 29 Şubat 2024 tarihine kadar kullanılabilecek.

 

Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, sektörde 69’uncu yılını kutlayan DemirDöküm’ün ilk günden itibaren önceliğinin müşteri konforu ve memnuniyeti olduğunu belirterek; “Ürünlerimizi müşterilerimize daha erişilebilir kılmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Önceki yıllardan farklı olarak finansal alanda hem iş ortaklarımız hem de kullanıcılarımız için önemli projeleri hayata geçirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz destek ve çözümler, şirketimizin temel değerlerinden biri. İş Bankası iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz kampanya sayesinde tüketicilerimize finansal kolaylık sağlamaktan memnuniyet duyduk. Sektörde öncü ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve kampanyalarımızla her zaman kullanıcılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Diğer Haberler

DemirDöküm, Akademik Eğitimlerle  Müşteri Memnuniyetini Şekillendiriyor

DemirDöküm, Akademik Eğitimlerle Müşteri Memnuniyetini Şekillendiriyor

DemirDöküm, Türkiye genelindeki müşteri memnuniyetini mükemmelleştirme hedefi doğrultusunda Sabancı Üniversitesi EDU iş birliği ile sürdürdüğü DemirDöküm…
DemirDöküm CEO’su Alper Avdel: “2024, DemirDöküm’ün değişim, yenilenme ve atılım yılı olacak”

DemirDöküm CEO’su Alper Avdel: “2024, DemirDöküm’ün değişim, yenilenme ve atılım yılı olacak”

DemirDöküm, geniş ürün yelpazesiyle 2023 yılında sürdürülebilir büyümesini devam ettirdi. Küresel zorluklara rağmen hedeflerine başarıyla ulaştıklarını…
DemirDöküm’den sıcaklığı konfor ve teknoloji ile buluşturan yenilik: MiGo Connect

DemirDöküm’den sıcaklığı konfor ve teknoloji ile buluşturan yenilik: MiGo Connect

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran teknolojilerle ısıtmada yeni bir sayfa açıyor. MiGo…