• Nisan 5, 2023

Dev Markalar Mitsubishi Heavy kalitesine güveniyor

Dev Markalar Mitsubishi Heavy kalitesine güveniyor

Kurumsal şirketlerin ihtiyacı olan üstün iklimlendirmeyi son teknolojiyle sunan ve kurumsal firmalar tarafından uzun yıllar boyunca tercih edilen Mitsubishi Heavy, referans sayısını artırmaya devam ediyor. Halkbank, Starbucks, File Market ve Espressolab’in de aralarında bulunduğu firmalar Mitsubishi Heavy kalitesini sektör tecrübesiyle buluşturan Form MHI Klima Sistemleri’ne güveniyor.

Tecrübesi ve üstün performansı ile uzun yıllardır uluslararası birçok sektörde güven inşa eden Form MHI Klima Sistemleri; Halkbank, Starbucks, File Market, Espressolab gibi zincir kurumların çok sayıda şubesine VRF sistemleri ve split klimalarıyla değer katıyor. Form MHI Klima Sistemleri, bu değerin göstergesi olarak 2022 yılında da hizmet verdiği markalar tarafından daha fazla şubede tercih edildi.

Starbucks 17 yıllık güvenle iklimleniyor

Sektör devlerinden biri olan Starbucks, dünyanın her noktasında hizmet veriyor. 2006 yılından bu yana Türkiye genelinde 350’ü aşkın mağazasında Mitsubishi Heavy VRF ve split klima sistemlerini tercih eden Starbucks, 2022 yılında da 95 yeni şubesinin daha iklimlendirmesini Form’a emanet etti.

Espressolab’in yenilikçi duruşuna yenilikçi çözüm

Yeni nesil kahveciler arasında adından sıkça söz ettiren Espressolab, 2019 yılından itibaren 25 şubesinin iklimlendirmesini Form güvencesine emanet ederken 2022 yılında bu sayıya 22 şube daha ekledi. Böylece Espressolab’in 47 şubesi artık Mitsubishi Heavy kalitesiyle iklimleniyor.

Espressolab şubelerinin tercihi olan yeni nesil draft panelli, dört yöne üflemeli Airflex kaset tipi klimalar, çoklu kanat kontrolü teknolojisiyle rüzgârsız iklimlendirme sunuyor.

File Marketler’e rüzgârsız iklimlendirme konforu

Kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan File Marketler de 2021 yılının sonunda 50 şubesini Mitsubishi Heavy ile iklimlendirirken, 2022 yılında bu sayıyı 85’e çıkardı.

Mitsubishi Heavy FDT serisi kaset tipi klimaları tercih eden File Marketler, bağımsız kanat kontrol sistemi ile dört yöne farklı açılarda hava akışı sağlıyor ve aynı zamanda Airflex teknolojisi ile rüzgârsız iklimlendirme sunuyor.

Halkbank’ın tercihi alanında lider Form MHI Klima Sistemleri

Form MHI Klima Sistemleri, Halkbank’a uzun yıllardır VRF klima alanında verdiği hizmeti, son 3 yıldır split klimaları da ekleyerek genişletti.

2020 ve 2021 yıllarında 150’den fazla şube ve 240’tan fazla Halkbank ATM cihazına split klimalarıyla çözüm sunan Form, 2022 yılında bu sayıya 105 şube daha ekledi.

Diğer Haberler

Loft Prive Residence’ın Tercihi Form MHI Klima Sistemleri

Loft Prive Residence’ın Tercihi Form MHI Klima Sistemleri

Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına Antalya Konyaaltı Loft Prive Residence’ı ekledi. Otelin iklimlendirmesinde Mitsubishi Heavy Multi…
MHI Split Klimalar ile bahar aylarında rahat bir nefes alın!

MHI Split Klimalar ile bahar aylarında rahat bir nefes alın!

MHI split klimalar, güçlü filtreleme özelliğiyle yaşam alanlarının hava kalitesini yükseltirken bütçe ve çevre dostu özelliğiyle…
Siam Elegance Hotels & Spa’nın iklimlendirmesi Form MHI Klima Sistemleri ile Sağlanacak

Siam Elegance Hotels & Spa’nın iklimlendirmesi Form MHI Klima Sistemleri ile Sağlanacak

Sektör bilgisiyle Japon teknolojisinin gücünü şıklık ve enerji tasarrufuyla birleştiren Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına Siam…