• Mart 21, 2023

E.C.A.’dan düşük emisyonlu çevre dostu şofben: Phoenix

E.C.A.’dan düşük emisyonlu çevre dostu şofben: Phoenix

İklimlendirme sektörüne çevre dostu çözümlerle öncülük eden E.C.A., yeni nesil hermetik şofbeni Phoenix ile sıcak suyun konforunu sunuyor. 5 farklı üstün emniyet sistemine sahip Phoenix, sıcak su kullanım verimliliğini düşük emisyonlu yapısıyla buluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle iklimlendirme sektörünün başrol oyuncularından olan E.C.A., enerji kullanımını önemseyen hermetik şofben Phoenix ile kışın vazgeçilmezi oluyor. Konforu ön planda tutan yapısıyla tercih edilen Phoenix; mutfakta, banyoda ve lavaboda sıcak su kullanımına yeni bir boyut kazandırıyor. Phoenix şofben, elektronik akış ölçer sayesinde termostatik kontrol, emniyet sistemi sayesinde ise elektrik kesintilerine karşı özel önlemler alıyor. Verimliliğin yanı sıra güvenliği de öne çıkaran ürün, modülasyonlu fanı sayesinde sessiz çalışmasıyla fark yaratıyor.

Phoenix ile yüksek NOx salınımı tarihe karışıyor

E.C.A.’nın yeni enerji yönetmeliğine uygun hermetik şofbeni Phoenix, NOx salınımını düşüren özel tasarım yapısıyla sürdürülebilirliğe imkan tanıyor. Akıllı yanma kontrolü özelliği ile üstün emniyet sağlayan Phoenix, güvenliği her zaman ön planda tutuyor. Kullanılan özel hermetik baca seti ile yanma havasını dış ortamdan temin eden Phoenix, yanma sonucu oluşan atık baca gazını yine hermetik baca seti ile dış ortama aktarıyor. LCD kontrol paneli ile çıkış suyu sıcaklığını anlık olarak görebilme imkanı tanıyan ürünün minimal ve basit yapısı kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlıyor.

Elektronik ateşleme sistemiyle sabit su sıcaklığı

640 x 360 x 240 mm kompakt boyutları sayesinde dar alanlarda dahi kullanım ve montaj kolaylığı sağlayan Phoenix, 19 kW ısıtma gücü ve dakikada maksimum 11 litre sıcak su kapasitesi ile konfor sunuyor. Sistem, sıcak su musluğu açıldığında ateşlemeyi elektronik olarak gerçekleştiriyor ve sıcak suyun ayarlanan sıcaklık değerinde temin edilmesini kolaylaştırıyor. 5 farklı üstün emniyet sistemi sayesinde de güvenliği üst seviyede tutan Phoenix, kullanıcısına 3 yıl süre ile servis garantisi sağlıyor.

Diğer Haberler

Akıllı Kurulum ve Üst Düzey Teknolojisiyle Yeni E.C.A. Poly Smart Oda Termostatı

Akıllı Kurulum ve Üst Düzey Teknolojisiyle Yeni E.C.A. Poly Smart Oda Termostatı

Ürün gamını güncel teknoloji ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre geliştiren E.C.A., ideal ısı kontrolünü mümkün kılan oda…
E.C.A., Bursa ve Mersin Bayilerine Seminer Düzenledi

E.C.A., Bursa ve Mersin Bayilerine Seminer Düzenledi

Geniş ürün gamı ve güçlü bayi yapısıyla E.C.A., Bursa ve Mersin’de ısıtma ve soğutma alanındaki bayilerine…
E.C.A. duvar tipi split klimalar ile yaşam alanlarınız daha konforlu

E.C.A. duvar tipi split klimalar ile yaşam alanlarınız daha konforlu

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markası E.C.A., duvar tipi split klimalar ile konfor ve sağlıklı çözümü bir…