• Ağustos 24, 2023

E.C.A.’dan Verimli Isınma Sunan Ekonomik ve Çevreci Pelet Yakıtlı Ürünler

E.C.A.’dan Verimli Isınma Sunan Ekonomik ve Çevreci Pelet Yakıtlı Ürünler

Tüketici odaklı çözümler ve güncel teknolojileri takip eden ürünler ile yaşam alanlarının sıcaklığını sağlayan E.C.A., pelet yakıtlı soba ve kazanlar ile yeni nesil ısınma imkanı sunuyor.

Elanus 12, 18 ve 25 kW; Rhea 23,40 ve 60 kW kapasiteli ürün seçeneklerini kullanıcısıyla buluşturan E.C.A.’nın, doğalgazın olmadığı yerlere yönelik geliştirdiği pelet yakıtlı ürünleri yüksek enerji verimliliği sayesinde çevresel sürdürülebilirliğe öncülük ediyor. 35 yılı aşkın deneyimiyle iklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından olan E.C.A., ısınma konusunda sunmuş olduğu tüketici odaklı çözümler ve güncel teknolojileri takip eden ürünler ile yaşam alanlarının sıcaklığını sağlamayı sürdürüyor. E.C.A. pelet yakıtlı soba ve kazanların geniş kapasiteye sahip ürün gamı ile birlikte sağladığı enerji, diğer yakıt çeşitlerine göre daha ekonomik, çevreci ve verimli bir ısınma sağlıyor.

 

E.C.A.’nın pelet yakıtlı ürünlerinin oda termostatı ile kontrol edilebilme imkanı bulunmaktadır. Kontrol paneli sayesinde tesisat sıcak su derecesi, hata kodları görülebilmektedir. Ayrıca haftalık programlama da yapılabilmektedir.

Alternatif yakıt olan pelet yakıtın yanması sonucu oluşan enerjinin yüzde 95 oranında kullanımını sağlarken, enerji kaybını da en aza indiriyor. Diğer ısınma türlerinde yüzde 10-30 arasında değişen kül seviyesi oluşurken, pelet yakıtlı ürünlerde ise yüzde 0,5-1 gibi çok düşük oranda seyrediyor. Bu da ısınmanın temiz ve kullanışlı olmasına yardımcı oluyor.

 

Otomatik ateşleme sistemi ve ihtiyaca göre yakıt yüklenebilmesiyle kullanım kolaylığı sağlayan pelet yakıtlı ürünler, yüksek kapasiteli baca gazı fanı ile sızıntı riskini sıfıra indirip güvenliği üst seviyeye taşıyarak en verimli ısınmayı sunuyor. Geniş yakıt haznesi sayesinde sık yükleme gerektirmeden kullanım konforu sağlıyor.

Çocuklar için üst seviye güvenlik sunan ürün

Verimliliği kadar yaşam alanları için özel olarak tasarlanan şık görünümü ile de öne çıkan Elanus Pelet Soba, dahili genleşme tankı, sirkülasyon pompası ve kompakt yapısıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Termal camları, patlama deşarj valfi, çocuklar için ikinci seviye cam koruma ve kilidi ile üst seviye güvenlik de sunan ürün, hareketli ızgara sistemi sayesinde kolayca temizlenip kullanıcı konforunu artırıyor.

Diğer Haberler

Akıllı Kurulum ve Üst Düzey Teknolojisiyle Yeni E.C.A. Poly Smart Oda Termostatı

Akıllı Kurulum ve Üst Düzey Teknolojisiyle Yeni E.C.A. Poly Smart Oda Termostatı

Ürün gamını güncel teknoloji ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre geliştiren E.C.A., ideal ısı kontrolünü mümkün kılan oda…
E.C.A., Bursa ve Mersin Bayilerine Seminer Düzenledi

E.C.A., Bursa ve Mersin Bayilerine Seminer Düzenledi

Geniş ürün gamı ve güçlü bayi yapısıyla E.C.A., Bursa ve Mersin’de ısıtma ve soğutma alanındaki bayilerine…
E.C.A. duvar tipi split klimalar ile yaşam alanlarınız daha konforlu

E.C.A. duvar tipi split klimalar ile yaşam alanlarınız daha konforlu

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markası E.C.A., duvar tipi split klimalar ile konfor ve sağlıklı çözümü bir…