• Temmuz 31, 2023

EagleBurgmann, Mas Academy’nin Konuğu Oldu

EagleBurgmann, Mas Academy’nin Konuğu Oldu

Yarım asırdır Türkiye pompa sektörünün lider firması olan Masdaf, pompa sektörünün yenilikçi okulu Mas Academy kapsamında düzenlediği eğitimlerle insana yatırım yapmaya devam ediyor.

Masdaf, son olarak 24 Temmuz’da çözüm ortağı EagleBurgmann ile satış ve AR-GE ekibine yönelik bir eğitim düzenledi.  Masdaf Tuzla Genel Müdürlük binasında bulunan Özer Polatoğlu Oditoryumu’nda düzenlenen eğitimde EagleBurgmann Satış Destek Mühendisi Gürçay Gürpınar, “akışkan teknolojilerinde kullanılan salmastra tipleri” konusunda önemli bilgiler paylaştı.

 

Masdaf, pompa sektörünün yenilikçi okulu Mas Academy kapsamında düzenlediği eğitimlerle insana yatırım yapmaya devam ediyor.

‘Birlikte daha ileri’ mottosuyla düzenlediği eğitimlerde hem çalışanlarının hem de iş ortaklarının bilgilerini güncel tutmalarını hedefleyen Masdaf, son olarak 24 Temmuz’da çözüm ortağı EagleBurgmann ile satış ve AR-GE ekibine yönelik bir eğitim düzenledi.  Masdaf Tuzla Genel Müdürlük binasında bulunan Özer Polatoğlu Oditoryumu’nda düzenlenen eğitimde EagleBurgmann Satış Destek Mühendisi Gürçay Gürpınar, “akışkan teknolojilerinde kullanılan salmastra tipleri” konusunda önemli bilgiler paylaştı.

“Sektörel uzmanlıkların geliştirilmesi amacıyla hayata geçirdiğimiz Mas Academy kapsamında eğitim programlarımızdan birini daha başarıyla tamamladık” diyen Masdaf Endüstri Teknolojileri Satış Müdürü Cem Hanedanoğlu, EagleBurgmann ile düzenledikleri eğitimin önemine dikkat çekti:

Masdaf olarak yarım asra yaklaşan geçmişimiz boyunca eğitimlere önem verdik.  Çünkü ileri teknoloji bir ürün geliştirmek ve yüksek müşteri memnuniyeti sunabilmek için ekibinizin becerilerini artıracak eğitimler düzenlemeniz gerekiyor. Bu nedenle Mas Academy kapsamında hem teknik eğitimler hem de kişisel gelişim eğitimleri düzenliyoruz. Ekibimizin donanımlı olması bizim için önemli. Yani sadece bir pompanın sunduğu faydaya değil, ürünlerimizde kullandığımız her bir komponenti neden tercih ettiğimize ve komponentlerin ürünün performansı üzerindeki etkilerine de hakim olmalarını önemsiyoruz.. Kısacası iyi bir satış mühendisi olabilmek için ürünün tüm komponentlerine de hakim olmak gerekiyor.

EagleBurgmann ile gerçekleştirdiğimiz ‘akışkan teknolojilerinde kullanılan salmastra tipleri’ konulu eğitim de bu kapsamda planladığımız eğitimler arasında yer alıyor. Çünkü salmastra, akışkan teknolojilerinin üretiminde kritik öneme sahip. Ancak doğru salmastra kullanarak, akışkan sızıntılarının giderilmesini ve basınç kayıplarının önlenmesini sağlayabilirsiniz.

Düzenlediğimiz bu tür eğitimler ile ürünün tüm komponentlerine hakim olan satış mühendislerimiz, ürün tercihi noktasında müşterilerimizi de bilgilendiriyor. Kısacası eğitimli satış mühendisi, müşterinin de bilinçlenmesi anlamına geliyor. Bilinçli  müşteriler ise ürün ve hizmet tercihinde yalnızca fiyata değil, faydaya da odaklanıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Diğer Haberler

Taytech, Mas Academy’nin Konuğu Oldu

Taytech, Mas Academy’nin Konuğu Oldu

Türkiye pompa sektörünün öncü markası Masdaf, Mas Academy kapsamında düzenlediği eğitimlerle, insana yatırım yapmaya ve dünyanın…