• Haziran 12, 2023

Ephesia Holiday Beach Club’ın iklimlendirme tercihi Mitsubishi Heavy

Ephesia Holiday Beach Club’ın iklimlendirme tercihi Mitsubishi Heavy

Yüksek teknoloji ve enerji verimliliğine sahip ürünleriyle mekanların iklimlendirme sistemlerine değer katan Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına bir yenisini daha ekledi. Ephesia Holiday Beach Club iklimlendirme konusunda üstün Japon teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy Split klimaları tercih etti.

 

Aydın’ın incisi Kuşadası’nda yer alan, Ege kültürünü ve tarzını yansıtan yapısıyla öne çıkan Ephesia Holiday Beach Club; otel odaları ve sosyal alanları da dahil olmak üzere iklimlendirmesini Mitsubishi Heavy split klimalara emanet etti.

Mitsubishi Heavy split klimalar, R32 soğutucu akışkan sayesinde R410A gazlı muadiline göre yüzde 19 daha az elektrik harcıyor. Ayrıca üstün filtrasyon ve kendi kendini temizleme özellikleriyle de ortam havasını hijyenik ve taze tutarak sağlığınızın korunmasına katkıda bulunuyor.

Diğer Haberler

Form Endüstri Ürünleri İş Geliştirme Müdürü Pınar Gürler: “Form deniz/su kaynaklı ısı pompaları ile ilk yatırım maliyetiniz 1 yıldan daha az sürede amorti ediliyor”

Form Endüstri Ürünleri İş Geliştirme Müdürü Pınar Gürler: “Form deniz/su kaynaklı ısı pompaları ile ilk yatırım…

Enerji kaynaklarının tükenmesi, enerji maliyetlerindeki artışlar, fosil yakıtların kullanılmasıyla artan karbon salınımı, insanları ve işletmeleri alternatif…
Form Grup şirketlerine bir yenisini daha ekledi; Form Freva A.Ş

Form Grup şirketlerine bir yenisini daha ekledi; Form Freva A.Ş

59 yıllık tecrübesi ve güçlü iş ortaklıklarıyla iklimlendirme sektörünün öncüsü Form Şirketler Grubu, 2024’e güzel bir…
Fethiye Melden Otel’e Form İmzası

Fethiye Melden Otel’e Form İmzası

59 yıllık tecrübesi ve güçlü iş ortaklıklarıyla iklimlendirme sektörünün öncü firması Form, Clivet marka ısı pompaları…