• Kasım 21, 2023

Eryap Grup ve Bonus Yalıtım’ın İletişim Ajansı PRactice Communication Management oldu

Eryap Grup ve Bonus Yalıtım’ın İletişim Ajansı PRactice Communication Management oldu

PRactice Communication Management (PRactice), 60 yılı aşkın köklü geçmişiyle ülkemiz ekonomisine değer katan Eryap Grup ve bünyesinde yer alan, tüm yalıtım ihtiyaçlarının tek çözüm noktası Bonus Yalıtım markasına hizmet verecek. PRactice, Eryap Grup ve Bonus Yalıtım markasına, Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Kriz İletişimi, Medya İlişkileri, İç İletişim alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

 

“Her adımda bir yenilik, her yenilikte bir yatırım” misyonu ile 60 yılı aşkın süredir ülkemiz ekonomisine değer katan Eryap Grup ve bünyesindeki Bonus Yalıtım markasının iletişim ajansı PRactice Communication Management (PRactice) oldu.

Gaziantep, İstanbul ve Sakarya’da, toplamda 150 bin metrekareyi aşan alana sahip 3 üretim tesisinde, dış cephe kaplama sistemleri, ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemeleri ve polimer kapı ve pencere sistemleri üretimi gerçekleştiren Eryap Grup, yaklaşık 400’ün üzerinde kişiye istihdam sağlıyor.

Bonus Yalıtım, yurtiçi pazarındaki güçlü konumunun yanı sıra dünya genelinde 65 ülkeye yayılan ihracat pazarlarındaki büyümesini de güçlü bir ivmeyle sürdürüyor.

Eryap Grubun bünyesinde yer alan ve sektörünün yüzde 100 yerli sermayeli tek Türk markası olan Bonus Yalıtım, ısı, su, ses ve yangın olmak üzere ‘4 hayati temel yalıtım’ alanında yüksek kaliteli ürünleriyle tüm yalıtım ihtiyaçlarının tek çözüm noktası olma özelliği taşıyor.

Bonus Yalıtım, XPS, Membran, Taş Yünü ile temelden çatıya, perde duvardan dış cepheye; konut, köprü, viyadük ve otoyollardan, sanayi tesislerine kadar yalıtıma ihtiyaç duyulan her yerde, uygulama detaylarına göre geliştirilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor. Eryap Grup, sektöre yön veren yatırım, üretim ve diğer tüm faaliyetlerini, genele yayılan fayda ilkesiyle ve sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında yürütüyor.

PRactice, Ekim 2023 itibarıyla Eryap Grup ve Bonus Yalıtım markasına Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Kriz İletişimi, Medya İlişkileri ve İç İletişim alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

Diğer Haberler

Yalıtımsız ya da Yalıtımı Yetersiz Binalarda Nem ve Küfün Önüne Geçmek İmkansız

Yalıtımsız ya da Yalıtımı Yetersiz Binalarda Nem ve Küfün Önüne Geçmek İmkansız

Sağlık profesyonelleri, evlerimizde, iş yerlerimizde ve okullarımızda nemden kaynaklanan küf oluşumlarının alerjik reaksiyonlardan solunum rahatsızlıklarına ve…
Yılın Su Yalıtımı Ürünü Bonus Proof Membran

Yılın Su Yalıtımı Ürünü Bonus Proof Membran

Bonus Yalıtım’ın Yenilikçi Ürünü, Yılın Su Yalıtımı Ürünü Ödülüne Adını Yazdırdı   Yalıtım sektörünün yüzde 100…
Kaliteli Uyku için İç ve Dış Duvarlarda Kaliteli Ses Yalıtımı

Kaliteli Uyku için İç ve Dış Duvarlarda Kaliteli Ses Yalıtımı

Dünya Uyku Gününde Bonus Yalıtım’dan Doğru Ses Yalıtımı İçin 10 Altın Öneri 2018 yılından bu yana…