• Şubat 22, 2024

Fethiye Melden Otel’e Form İmzası

Fethiye Melden Otel’e Form İmzası

59 yıllık tecrübesi ve güçlü iş ortaklıklarıyla iklimlendirme sektörünün öncü firması Form, Clivet marka ısı pompaları ile merkezi iklimlendirme ihtiyaçlarına verimli ve inovatif çözümler sunuyor. Fethiye Melden Otel Projesinin de tercihi Clivet Isı Pompaları oldu.

 

60.000 m2 inşaat alanına sahip ve 650 yataklı Fethiye Melden Otel projesinde toplam 3.000 Kw kapasiteye sahip 17 adet hava soğutmalı ısı pompası kullanıldı. Projelerinde Sürdürülebilirlik, doğal kaynakların etkin kullanımı, karbon salınımının azaltılması, enerji verimliliği, yeşil bina projeleri ve atık yönetimi gibi konulara odaklanan Melden Group yeni otellerinde tüm bu taleplere cevap veren Clivet Isı Pompalarını özellikle tercih etti.

Clivet Isı Pompaları frekans inverterli kompresör, çevre dostu R32 gazve 5,30’a varan (SEER) yüksek sezonsal verimlilik değerleri ile ön plana çıkmaktadır. Eurovent sertifikalı ve ERP direktiflerine uygun imal edilen Clivet ısı pompaları -20C de ısıtma yapabilme ve +60 C’ye kadar sıcak su üretebilmektedir. Çevre dostu bu cihazlar excellence (EXC) ve Premium (PRM) olmak üzere iki enerji versiyonu ile ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır.

.

Diğer Haberler

Form Endüstri Ürünleri İş Geliştirme Müdürü Pınar Gürler: “Form deniz/su kaynaklı ısı pompaları ile ilk yatırım maliyetiniz 1 yıldan daha az sürede amorti ediliyor”

Form Endüstri Ürünleri İş Geliştirme Müdürü Pınar Gürler: “Form deniz/su kaynaklı ısı pompaları ile ilk yatırım…

Enerji kaynaklarının tükenmesi, enerji maliyetlerindeki artışlar, fosil yakıtların kullanılmasıyla artan karbon salınımı, insanları ve işletmeleri alternatif…
Form Grup şirketlerine bir yenisini daha ekledi; Form Freva A.Ş

Form Grup şirketlerine bir yenisini daha ekledi; Form Freva A.Ş

59 yıllık tecrübesi ve güçlü iş ortaklıklarıyla iklimlendirme sektörünün öncüsü Form Şirketler Grubu, 2024’e güzel bir…
Form & Mitsubishi Heavy Industries ortaklığı 5 yaşında!

Form & Mitsubishi Heavy Industries ortaklığı 5 yaşında!

Form ile Mitsubishi Heavy Industries ortaklığından doğan Form MHI Klima Sistemleri, 5. yılını geride bırakıyor. Mitsubishi…