• Kasım 7, 2023

GF Hakan Plastik Expomaritt Exposhipping İstanbul’da çevre dostu ürünlerini tanıttı

GF Hakan Plastik Expomaritt Exposhipping İstanbul’da çevre dostu ürünlerini tanıttı

GF Hakan Plastik, bu yıl ilk kez katıldığı Expomaritt Exposhipping İstanbul Fuarı’nda denizcilik sektörü için öne çıkan GF Marine ürünleri ile yer aldı.

 

GF Hakan Plastik ürün grubuna dahil edilerek Türkiye pazarına sunulan GF Marine ürünleri, 25 yılı aşkın tecrübesi ile denizcilik endüstrisi için sürdürülebilirliğe geçişi ve dijital dönüşümü güçlendiriyor. GF Hakan Plastik, denizcilik sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Exposhipping Expomaritt İstanbul Fuarı’na katılımı ile geniş bir ürün gamına sahip olan GF Marine ürünlerini global denizcilik sektör temsilcileri ile buluşturarak ürün ve hizmetlerini tanıtma, marka bilinirliğini artırma, sektördeki son gelişmeleri takip ve iş ağını güçlendirme imkânı buldu.

70 ülkeden 8862 kişinin ağırlandığı fuarda GF Hakan Plastik standında ziyaretçiler Eco-Fit, Sygef, Progef, U-PVC, C-PVC, PP-H, AQUASYSTEM, Hycleen Otomasyon Sistemi gibi ürünler, plastik boru sistemleri ve avantajları konusunda bilgi aldılar.

 

Enerji tasarrufu ve çevresel etkileri azaltmaya destek olan sistemler

GF’in katma değerli ürünler geliştirerek müşterilerine de enerji tasarrufu ve çevresel etkileri azaltmaları yönünde destek olmak hedefi doğrultusunda geliştirilen ürünler, geleceğe yönelik ve iyi tasarlanmış borulama konseptlerini uygulamada katkı sağlıyor. Süreçlerin ekonomik verimliliğini optimize etmek için de son teknoloji planlama teknikleri kullanılıyor.

Deniz taşıtlarının balast hatlarında kullanılan Eco-Fit, kimyasal dozajlama, tüm ölçme ve arıtma uygulamalarında kullanılan U-PVC, C-PVC, PP-H; temiz su hatlarında tercih edilen AQUASYSTEM’in yanı sıra özellikle cruise gemilerinde enerji tasarrufu ve su hijyeni konularında öne çıkan Hycleen Otomasyon Sistemi teknoloji tabanlı endüstrinin beklentilerine yanıt veriyor.

Korozyona uğramayan sistem çözümleri esnek yapıları; metal sistemlere oranla daha hafif olmaları sebebiyle yakıt tüketimini azaltarak yük kapasitesinin artırılmasına olanak tanımaları; İçme suyu çözümlerinde kabinlerde bakteriyel patojen riskini azaltmaları ve gemilerin tüm hizmet ömrü boyunca paslanma, kabuk ve tortu tutma sorunlarına karşı dayanıklılık gösterme özellikleri ile öne çıkıyor.

Diğer Haberler

GF, dördüncü kez Financial Times Avrupa’nın İklim Liderleri listesinde

GF, dördüncü kez Financial Times Avrupa’nın İklim Liderleri listesinde

Georg Fischer (GF), üst üste dört yıldır dünyanın önde gelen gazetelerinden Financial Times’ın Avrupa’nın İklim Liderleri…
Eğitimde segmentasyon ve teknoloji kullanımı başarıyı getiriyor

Eğitimde segmentasyon ve teknoloji kullanımı başarıyı getiriyor

GF Hakan Plastik, kurum içi eğitimlerden bayi/müşteri eğitimlerine; sektörde lise ve üniversite öğrencilerine yönelik eğitimlere kadar…
GF, 2023 yılı Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı

GF, 2023 yılı Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı

Georg Fischer, 2025 yılı hedefleri doğrultusunda hayata geçirdiği çalışmalarla sürdürülebilirlik hedeflerinde başarılı sonuçlara ulaşmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz…