• Ekim 30, 2023

GF Hakan Plastik, ISK-SODEX İstanbul 2023’de sürdürülebilir sistem çözümleri ile yerini aldı

GF Hakan Plastik, ISK-SODEX İstanbul 2023’de sürdürülebilir sistem çözümleri ile yerini aldı

GF Hakan Plastik doğayla uyumlu, çevreci yaklaşımla üretilen sistemlerinin yanı sıra ürünlerin özelliklerini deneyimleme imkanı sunan uygulamaları ile ISK-SODEX istanbul’da ziyaretçilerini ağırladı.

 

GF Hakan Plastik alt yapı, üst yapı ve endüstriyel ürün grubunun geniş ürün yelpazesinden öne çıkan ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yerini alarak, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği konuları ile örtüşen stant tasarımı, çevre dostu ve katma değerli ürünleri ile bu konudaki çalışmalarını aktardı.

25-28 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISK-SODEX İstanbul’da GF Hakan Plastik, üstyapıda Silenta Ürün Grubu, Aquasystem, Yerden Isıtma Sistemleri, Hycleen Otomasyon Sistemi, PVC-U Boru Sistemleri, HT-PP Boru Sistemleri ile yer aldı. Altyapı sistemlerinde PE80, PE100 ve Koruge borularını sergiledi. Endüstriyel ürün grubundan ise PVC-U, PVC-C, PP-H, PVDF, ecoFIT (Polietilen) gibi ürünler yer aldı.

 

Ziyaretçiler GF Hakan Plastik’in ilk kez ISK-SODEX 2023’de sergilediği Kurşunsuz PVC-U ürünleri konusunda da bilgi edinme fırsatı buldular

Silenta FR Yanmaya Dayanıklı ve Ses Yalıtımlı Boru Sistemi, PVC-U Basınçlı Temiz Su Boru Sistemleri, PVC-U Atık Su Boru Sistemleri, PVC-U Derin Kuyu Boru ve Ek Parçaları, Drenaj Boru Sistemleri ile Yağmur Olukları ve Ek Parçaları olmak üzere beş ürün grubu ile sunuluyor. İnsan sağlığını tehdit etmeyen, çevreci ve toksik unsurlar içermeyen stabilizatörlerle üretilen Kurşunsuz PVC-U sistemleri, toksik bir unsur barındırmaması açısından çevreye ve insan sağlığına dost ürünler olarak öne çıkıyor.

 

Deneyim ön planda

GF Hakan Plastik, ürünlerinin yanı sıra bu yıl fuarda ziyaretçilerine ürünlerinin özelliklerini deneyimleme imkanı da sundu. Ziyaretçiler kapalı alan olarak tasarlanan Konfor Alanı’nda aynı su akış hızı için farklı desibellerde ses koruyuculuğu sağlayan sistemleri test ettiler. Aquasystem PP-RCT’nin su akış performansını izleme şansı buldular. Ayrıca ziyaretçiler VR uygulaması ile kurgulanan mekanlarda farklı ürünlerle tesisat kurma deneyimi de yaşadılar.

Diğer Haberler

GF Hakan Plastik: “Kuraklık, çölleşme ile mücadele, ekosistemin korunması ve herkes için erişilebilir su yönetiminin sağlanması bir zorunluluk.”

GF Hakan Plastik: “Kuraklık, çölleşme ile mücadele, ekosistemin korunması ve herkes için erişilebilir su yönetiminin sağlanması…

GF Hakan Plastik yetkilileri 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne özel yaptıkları açıklamada iklim değişikliği ve etkileri…
GF, dördüncü kez Financial Times Avrupa’nın İklim Liderleri listesinde

GF, dördüncü kez Financial Times Avrupa’nın İklim Liderleri listesinde

Georg Fischer (GF), üst üste dört yıldır dünyanın önde gelen gazetelerinden Financial Times’ın Avrupa’nın İklim Liderleri…
Eğitimde segmentasyon ve teknoloji kullanımı başarıyı getiriyor

Eğitimde segmentasyon ve teknoloji kullanımı başarıyı getiriyor

GF Hakan Plastik, kurum içi eğitimlerden bayi/müşteri eğitimlerine; sektörde lise ve üniversite öğrencilerine yönelik eğitimlere kadar…