• Mayıs 29, 2023

Honeywell, Eurovent Middle East’in üyesi oldu

Honeywell, Eurovent Middle East’in üyesi oldu

Eurovent Middle East, Honeywell’in Orta Doğu’da daha sürdürülebilir teknolojilere geçişi desteklemek için bir araya gelen ve sayıları giderek artan sektör oyuncularının en son üyesi olduğunu duyurdu. Bu, ilerlemeyi teşvik etmek için endüstri kuruluşları arasındaki işbirliğinin artan önemine işaret ediyor.

 

Eurovent Orta Doğu Başkanı Tariq Al Ghussein;  “Sektörün önemli aktörlerinden Honeywell, bölgemizin zorluklarına organize ve koordineli bir yaklaşım sağlama çabalarımıza katılıyor. Bina yönetimi, enerji verimli bina operasyonlarında kilit unsurlardan biridir. Honeywell, sektörümüzün çeşitli alanlarında var olan önemli bir kuruluş olarak ortak yetkinliğimize mükemmel bir katkı sağlayacak.”

Honeywell; havacılık ürünleri ve hizmetleri, binalar ve endüstri için kontrol teknolojileri ve dünya çapında performans malzemeleri konularında 100 yılı aşkın deneyime sahiptir. Honeywell’in teknolojileri, dünyamızı daha akıllı, daha güvenli ve daha sürdürülebilir hale getirmek için uçakların, binaların, üretim tesislerinin, tedarik zincirlerinin ve çalışanların daha bağlantılı hale gelmesine yardımcı olur.

Honeywell Performance Materials & Technologies Orta Doğu ve Kuzey Afrika Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü George Bou Mitri; “Orta Doğu sürdürülebilirliğe daha fazla odaklanırken, Honeywell’in güvenli, verimli ve üretken tesisler oluşturmaya yardımcı olan enerji verimli performans malzemeleri ve bina teknolojileri portföyü şimdi yardıma hazır. Eurovent Orta Doğu gibi bir endüstri derneğine katılmak, Honeywell ve diğer kuruluşların bölgenin çevresel dönüşümünü desteklemesine olanak tanıyor” dedi.

Diğer Haberler

Honeywell ve Socar, Bölgede Enerji Endüstrisinin Geleceğini Şekillendirecek İş Birliği Anlaşması İmzaladı

Honeywell ve Socar, Bölgede Enerji Endüstrisinin Geleceğini Şekillendirecek İş Birliği Anlaşması İmzaladı

Honeywell ve SOCAR, dijitalleşme, siber güvenlik ve emisyon yönetimi konularında potansiyel projeleri ve programları değerlendirecek.  …