• Ekim 16, 2023

Mesa Panorama Maltepe, Suyunu Ekomaxi Güvencesiyle Depolayacak

Mesa Panorama Maltepe, Suyunu Ekomaxi Güvencesiyle Depolayacak

Su depolama sektörünün öncü markası Ekomaxi, suyu; doğal yapısını bozmadan, güvenle muhafaza eden “GRP modüler su depolama sistemleri” ile Mesa Panorama Maltepe projesinin çözüm ortağı oldu.

 

1969 yılından buyana prestijli projelere imza atan ve Türkiye’de lüks konut denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Mesa, İstanbul Anadolu yakasında inşası devam eden Mesa Panorama Maltepe projesinin suyunu, Ekomaxi güvencesiyle depolayacak.

3 bloktan ve toplam 317 daireden oluşan Mesa Panorama; detaylı düşünülmüş mimarisi, konforlu metrekareleri, çocukların ve ailelerin güvenle zaman geçirebileceği sosyal alanları ile İstanbul Maltepe’de hem güvenli hem de konforlu bir yaşam sunacak.

Suyun kalitesini koruyor

GRP modüler su depolama sistemleri ile Mesa Panorama projesinin çözüm ortağı olan Ekomaxi, toplam 42 ton suyu, uzun yıllar güvenle depolayacak. Geleceğin mühendislik malzemesi olarak tanımlanan SMC’den (cam elyaf takviyeli güçlendirilmiş kompozit) üretilen GRP modüler su depoları, yüksek mukavemeti ve yalıtım katsayısı ile aşırı sıcak ve aşırı soğuklarda dış ortam şartlarından etkilenmiyor. UV ışınlarını geçirmeyen GRP depo panelleri, su içerisinde; yosun, mantar, bakteri oluşumunu önlüyor. Deponun minimum 50 yıllık kullanım ömrü boyunca su, güvenle muhafaza ediliyor.

Ekomaxi, dünyada içme suyu kalitesinin ölçüm ve kontrol standartlarını belirleyen WRAS (Water Regulations Advisory Scheme) belgesiyle de suyu, kalitesini bozmadan güvenle depoladığını tescilliyor.

Hızlı üretim ve pratik kurulum avantajı

GRP panel çözümleri ile su depolama sistemlerine; hızlı, pratik ve güvenli bir yaklaşım getiren Ekomaxi, müşterilerine sonsuz güven vermeye ve projelere değer katmaya devam ediyor.

Diğer Haberler

Deprem Konutlarının Doğalgaz Baca Sistemleri, Ekomaxi’ye Emanet!

Deprem Konutlarının Doğalgaz Baca Sistemleri, Ekomaxi’ye Emanet!

Ekomaxi, deprem konutlarının doğalgaz baca sistemlerindeki çözüm ortağı oldu.   “Doğalgaz baca sistemleri hem insan sağlığı…
Ekomaxi, katıldığı fuarlarla globaldeki güçlü büyümesini sürdürüyor

Ekomaxi, katıldığı fuarlarla globaldeki güçlü büyümesini sürdürüyor

Su depolama sektörünün öncü sanayi kuruluşlarından Ekomaxi, ihracat atağını fuarlarla desteklemeye devam ediyor. Fuarları, hedef pazarlardaki…
Deprem Konutlarının İçme Suyu ve Gri Suyu, Ekomaxi Güvencesinde!

Deprem Konutlarının İçme Suyu ve Gri Suyu, Ekomaxi Güvencesinde!

Su depolama sektörünün lider markası Ekomaxi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından 11 ilde inşa edilen deprem konutlarının…