• Mayıs 8, 2023

Milli Enerji Tesisi’nin tercihi Gökçe Brülör oldu

Milli Enerji Tesisi’nin tercihi Gökçe Brülör oldu

Isıtma sektörünün öncü sanayi kuruluşlarından Gökçe Brülör, Filyos Doğalgaz İşleme Tesisi ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda Gökçe Brülör’ün yüksek verimli brülör teknolojileri, Karadeniz gazının karaya ulaştırılması projesinde kullanılacak.

 

Brülör sektörünün öncü şirketlerinden Gökçe Brülör, Türkiye’nin prestijli projelerine sürdürülebilir çözümler sunmaya devam ediyor.

Karadeniz’de keşfedilen 710 milyar metreküplük dev doğalgaz rezervinin borularla 170 kilometrelik deniz açıklığından karaya ulaştırılması çalışmalarında sona gelindi. Doğalgazın, ulusal hatta bağlanmasına sayılı günler kala, Filyos Doğalgaz İşleme Tesisi’nde bulunan yakma ünitesinde test işlemleri gerçekleştiriliyor. Tam kapasiteye çıktığında ülkemizin yıllık ihtiyacının yaklaşık yüzde 30’unu karşılayabilecek olan rezerv, aynı zamanda Filyos’u önemli bir enerji üssü haline getirecek.

Karadeniz gazının karaya ulaştırılması projesinde Gökçe Brülör’ün gaz brülörleri tercih edildi.

Türkiye’nin enerji bağımsızlığı yolunda önemli rol oynayan bir projenin çözüm ortağı olmaktan duydukları memnuniyeti ile getiren Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan“Temiz enerji kaynağı olan doğalgaz; yüksek randıman ve temiz yanma sağlar. Ancak her enerji gibi doğalgazın da verimli kullanılması ve yönetilmesi gerekir. Gaz brülörlerinin seçiminin doğru yapılması, ısıtmada yüksek verim ve tasarruf sağlayacaktır.

Gökçe Brülör olarak, geliştirdiğimiz brülör teknolojilerinde enerji verimliliğini birinci öncelik olarak görüyoruz. Bu kapsamda yüksek verimli brülör teknolojilerimiz ile yurt içinde ve yurt dışında çözüm ortağı olduğumuz projelere, yüksek katma değer sunuyoruz.” dedi.

Diğer Haberler

Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Isıtma sektörünün öncü firması Gökçe Brülör, 1964 yılından bu yana yüksek verimli ürünleri ve müşteri odaklı…
GÖKÇE BRÜLÖR: 60 Yıllık Geleneğin Ardında ‘Yenilikçi Bir Gelecek’ Hedefliyor

GÖKÇE BRÜLÖR: 60 Yıllık Geleneğin Ardında ‘Yenilikçi Bir Gelecek’ Hedefliyor

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, Han Enerji firmasının 2022 yılının başında Gökçe Brülör’ü…
Gökçe Brülör, ‘ISK SODEX İstanbul’ ve ‘Boilers and Burners Rusya’ Fuarlarına Hazır!

Gökçe Brülör, ‘ISK SODEX İstanbul’ ve ‘Boilers and Burners Rusya’ Fuarlarına Hazır!

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Gökçe Brülör, 25 – 28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenlenecek ISK-Sodex Fuarı’nda yenilikçi…