• Aralık 19, 2023

Mimsan, ‘Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’ne Katılıyor

Mimsan, ‘Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’ne Katılıyor

Enerji ve ısıtma sektörlerinin köklü firması Mimsan, 20-23 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ‘Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’nde ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Mimsan, zirve kapsamında Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Derneği (KBSB) tarafından düzenlenecek ve aynı zamanda sponsoru olduğu “Endüstride ve Binalarda Kazan ve Basınçlı Kap” oturumunda da “enerjisini üreten mini termik santraller” konulu bir sunum gerçekleştirecek.

 

Mimsan, 20-23 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ‘Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’ne katılıyor.

Mimsan, ısıtma ve enerji sektörlerinin paydaşlarını buluşturacak olan sergide; ileri teknoloji kazan çözümleri, biyokütleden enerji santralleri, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemi ve çevre sorunlarının çözümündeki yeri hakkında bilgiler verecek. Mimsan, ayrıca ziyaretçiler ile biyokütleden enerji alanındaki projelerini ve bu alandaki teknolojik gücünü de paylaşacak.  

Mimsan, zirve kapsamında Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Derneği (KBSB) tarafından düzenlenecek “Endüstride ve Binalarda Kazan ve Basınçlı Kap” oturumuna da sponsorluk ve sunum desteği ile katkı sağlayacak. 21 Aralık’ta saat 11:00’da düzenlenecek oturumda Mimsan Yönetim Kurulu Başkanı Enver İlhan, “enerjisini üreten mini termik santraller” konulu bir sunum gerçekleştirecek.

Mimsan Grup,  fuar süresince ziyaretçilerini salon 5’te bulunan B-7 numaralı standında ağırlayacak.

Diğer Haberler

Mimsan’ın MGS skoç tip sıcak su kazanı, bütçenizi ve çevreyi koruyor

Mimsan’ın MGS skoç tip sıcak su kazanı, bütçenizi ve çevreyi koruyor

Mimsan, merkezi ısıtma için geliştirdiği ‘MGS serisi üç geçişli sıvı ve gaz yakıtlı çelik sıcak su…
Mobil kazan dairesi: ‘Mimsan MKD serisi’

Mobil kazan dairesi: ‘Mimsan MKD serisi’

Müşteri memnuniyetini tüm süreçlerinin merkezine alan Mimsan, MKD serisi mobil sıcak su kazanları ile şantiyelerde ve…
Türkiye’nin En Büyük BES’i için ICCI’dan Mimsan’a Ödül

Türkiye’nin En Büyük BES’i için ICCI’dan Mimsan’a Ödül

Türkiye’nin atıktan enerji alanındaki öncü firmalarından Mimsan, bu yıl 10’uncusu düzenlenen ICCI Enerji Ödül Töreni’nde, Oltan…