• Mayıs 22, 2023

Mimsan Grup, 24 – 26 Mayıs’ta ICCI’da

Mimsan Grup, 24 – 26 Mayıs’ta ICCI’da

MİMSAN Grup, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı olan ICCI 2023’te ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. 24 – 26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuarda, ziyaretçilerine; kurulumunu gerçekleştirdiği biyokütleden enerji santrallerini, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemini ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini anlatacak.

Mimsan Grup aynı zamanda ICCI 2023 kapsamında 26 Mayıs’ta düzenlenecek “Kazan ve Yakıcılarda Teknolojik Gelişmeler” konulu KBSB özel oturumunda da “biyoyakıt teknolojilerini ve yakıcı teknolojilerdeki son gelişmeleri” paylaşacak.

 

27’nci ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı; T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK’nın desteği ile Sektörel Fuarcılık ve Kojentürk Derneği tarafından 24 – 26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Biyokütle enerji santralleri alanında hayata geçirdiği projelerle sektöre yön veren Mimsan’da fuar katılımcıları arasında yer alıyor.

 “Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı olan ICCI’da sektörle buluşmayı heyecanla bekliyoruz” diyen Mimsan Grup Pazarlama ve Satış Direktörü Hacer İlhan:

“Türkiye’de kurulumunu gerçekleştirdiğimiz biyokütle enerji santrali projelerine; dizayndan imalata, saha montajından devreye almaya kadar tüm aşamalarında anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeler ile ülkemizdeki; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayarak, sıfır atık hamlesi ile enerjide bağımsızlık hamlesini destekliyoruz.

Katılımcıları arasında yer aldığımız ICCI Fuarı’nda da; kurulumunu gerçekleştirdiğimiz biyokütleden enerji santrallerini, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemini ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini paylaşacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Ayrıca biyokütleden enerji alanındaki mühendislik kabiliyetimizi ve bu alandaki teknolojik gücümüzü de ziyaretçilere anlatmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Enerji sektörüne yönelik uluslararası fuarları ve konferansları, Mimsan’ın yenilikçi teknolojilerini ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtmak açısından bir fırsat olarak gördüklerini belirten Hacer İlhan, bu yıl ana teması “enerjide sürdürülebilir ve akıllı dönüşüm” olan ICCI Konferansı’na da katılım sağlayarak, güncel gelişmeleri paylaşacaklarını ifade etti:

“Mimsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Enver İlhan, ICCI 2023 kapsamında 26 Mayıs’ta düzenlenecek “Kazan ve Yakıcılarda Teknolojik Gelişmeler” konulu KBSB özel oturumunda;  biyoyakıt teknolojilerini ve yakıcı teknolojilerdeki son gelişmeleri paylaşacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Mimsan GrupICCI Fuarı’nda ziyaretçilerini, 1. salonda bulunan E01 numaralı standında ağırlayacak.

Diğer Haberler