• Haziran 25, 2023

Samsung WindFree™ klimalarda 6 yıl garanti kampanyası

Samsung WindFree™ klimalarda 6 yıl garanti kampanyası

Samsung, 31 Ağustos’a kadar seçili WindFree™ Split klimalarda gerçekleşecek satın alımlarda mevcut 3 yıl garanti süresini 3 yıl daha uzatıyor.

 

İnovasyonu odağa alan teknolojileri her alanda geliştirmeye devam eden Samsung, 1 Haziran – 31 Ağustos 2023[1] tarihleri arasında gerçekleşecek satın alımlarda, Samsung WindFree™ klima modelleri için mevcut 3 yıl garanti süresini 3 yıl daha uzatma fırsatı sunuyor. Samsung WindFree™ klimalar, rüzgarsız serinlik, enerji verimliliği, sessiz çalışma gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

Klimaların WindFree™ modu rüzgarı direkt olarak hissetmenizi engellerken bulunduğunuz alanı soğuk hava akımı olmadan dengeli bir şekilde serinletiyor. Hava akımı düşük olduğundan daha keyifli bir şekilde serinleme sağlıyor. Durgun havayı[2] kullanan bu sistem, homojen iklimlendirme sağlayarak yumuşak bir esinti yaratıyor. Samsung WindFree™ klimalar, bulunduğu ortamı rüzgarsız bir şekilde uçtan uca serinletirken tasarımıyla da ortama şıklık katıyor.

WindFree™ teknolojili klimalar, aynı zamanda WindFree™ modunda çalışırken 23 Db(A) ses seviyesi ile sessizlik ve konfor sağlıyor[3]. Samsung’un yenilikçi WindFree™ teknolojisi rüzgarsız serinlik ve sessiz çalışma özelliğinin yanı sıra yüzde 77’ye varan enerji tasarrufu[4] sunuyor. Klima WindFree™ modunda çalışırken hızlı soğutma moduna göre daha az enerjiye ihtiyaç duyuyor. Böylece minimum seviyede güç tüketerek maliyeti önemli ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor. Enerji verimliliği yüksek WindFree™ klimalar ile enerji tasarrufu sağlayarak rahatlıkla serinlemek mümkün.

Samsung WindFree™ klimalarda 6 yıl garanti kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için  https://shop.samsung.com/tr/secili-samsung-windfree-klimalar-6-yil-garantili-kampanya-kosullari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

[1] 01.06.2023 – 31.08.2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Samsung satış noktalarından satın alınmış olup 15.09.2023 (saat 23.59) tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi tarafından kurulumu yapılan seçili Samsung WindFree split klimalarda 6 yıl cihaz garantisi tüketicilere ücretsiz olarak verilecektir. Mevcut cihaz garantisi 3 yıl olup kampanya şartları sağlandığı takdirde ilave 3 yıl garanti tanımlanacaktır. Ürün renk ve modelleri stoklarla sınırlıdır. Toplam stok 4500 adettir. Kampanya detayları ve kampanyaya dahil ürün modelleri için; http://shop.samsung.com/tr/windfree

[2] WindFree™: ASHRAE (Amerikan Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme Mühendisleri Derneği) “Durgun Havayı” soğuk hava akımlarının bulunmadığı 0.15 m/s’nin altındaki hızlarda hava akımları olarak tanımlar.

[3] AR12TXCAAWKNEU modelinde test edilmiştir. WindFree™ modu, 26dB değerine sahip geleneksel Samsung modelleri ile kıyaslandığında yalnızca 23dB gürültü yaratır.

[4] WindFree™ Rüzgarsız Serinlik modu, Hızlı Soğutma Moduna kıyasla %77’ye kadar daha az enerji tüketir. Dünya çapında endüstriler için önderlik eden bir “Toplam Kalite Güvencesi” sağlayıcısı olan Intertek tarafından AR07B9350MA3 modeli üzerinde, Hızlı Soğutma modunun güç tüketimi ile WindFree™  soğutma modunun güç tüketimi karşılaştırılarak test edilmiştir. Sonuçlar, gerçek kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Diğer Haberler

Samsung WindFree™ klimalarda  Yapay Zeka Enerji Modu ile enerji tasarrufu

Samsung WindFree™ klimalarda Yapay Zeka Enerji Modu ile enerji tasarrufu

Yapay zeka entegrasyonlu ekosistem ürünleriyle evde bağlantılı cihaz deneyimini bir adım ileriye taşıyan Samsung Electronics, SmartThings…
Çevre dostu ve tasarruflu Samsung WindFree™ klimalarla yazın en sıcak günlerine karşı rüzgarsız serinlik

Çevre dostu ve tasarruflu Samsung WindFree™ klimalarla yazın en sıcak günlerine karşı rüzgarsız serinlik

Samsung, sıcak yaz günlerinde klima konforunu yeni bir boyuta taşıyor ve rüzgârsız serinliğin keyfini yüzde 77’ye…
Samsung Multi Split klimalar ile konforu her odaya taşımak mümkün

Samsung Multi Split klimalar ile konforu her odaya taşımak mümkün

Samsung’un Multi Split klimaları balkon ya da bahçe gibi evin dışında bir alana yerleştireceğiniz tek bir…