• Mayıs 18, 2023

Termolux Klasik radyatörlerde antrasit renk seçeneği

Termolux Klasik radyatörlerde antrasit renk seçeneği

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında, 2023 yılında devreye giren  yeni toz boya hattı ile Termolux Klasik radyatörler beyazın yanı sıra antrasit renkte de üretilmeye başlandı. Radyatörler çok kısa zaman içinde farklı renklerde de tüketiciye ulaşacak.

 

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasında, 2023 yılında devreye alınan, üretim ve çevre açısından bir çok avantaja sahip olan yeni toz boya hattı ile Termolux Klasik radyatörler beyazın yanı sıra  antrasit renkte de üretilmeye  başlandı.  Radyatörler çok kısa zaman içinde farklı renklerde de tüketiciye ulaşacak.

Yıllık kapasitesi 5.2 milyon adet olan tesislerde, gelişmiş altyapı ve çelik sac kullanılarak robotik hatlarda, yüksek basınca dayanıklı olarak üretilen Termolux radyatörler, şık tasarımları, yüksek ısıl verimlilikleri, sağlamlıkları  ve kolay monte edilebilme özellikleri ile öne çıkıyor. Termolux radyatörlerin 10 yıl garanti süresi bulunuyor.

 

Antrasit Rengin Cazibesi

Termo Teknik’in, Termolux Klasik antrasit renkte radyatörleri bulundukları mekanın şıklığına katkı sağlıyor.  Panel radyatörlerde alışılmış beyaz rengin yanında zevkli ve modern görünümlü bir alternatif sunan antrasit renk hem minimal, hem de retro ve rustik öğelerden esinlenen dekorasyonlara uyum sağlıyor.

Modern dekorasyon renkleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen renklerden olan antrasit; özellikle beyaz, kırık beyaz, açık gri ve bej tonları ile tam bir uyum içerisinde olmasının yanı sıra, dekorasyonda daha çarpıcı bir görünüm arayanlar için narenciye, açık pembe, lila, sarı, açık mavi tonlar ve parlak renkli zeminler ile de uyumlu bir kontrast yakalıyor.

 

Radyatörler Renkleniyor

Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçilerinde olan Termo Teknik, üstün kalite ve renklere sahip radyatör üretimi için yatırımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda yeni robotik sistemleri inşa eden, üretim hattı sayısını arttıran Termo Teknik, 2023 yılında 750 metrelik yeni toz boya hattını devreye aldı. Yeni toz boya hattı ile bir yandan verimlilik artışı ve çevreye katkı sağlanırken, bir yandan da renkli radyatör üretimine geçiş süreci başladı.

 

Termolux Hakkında

Termo Teknik tarafından EN 442 & BS EN ISO 9001 standardında üretilen, 30 yılı aşkın süredir Türk ve dünya tüketicileri tarafından  beğenilerek kullanılan  Termolux  Klasik radyatörün çok sayıda üstün özelliği bulunuyor. Normal koşullarda 10 bar basınca dayanıklı olarak üretilen radyatörler 13 bar’a kadar basınç testine tabi tutuluyor.  Her türlü uygulamaya yanıt verecek geniş ürün yelpazesine sahip olan radyatörler 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediliyor.

 

Geniş Servis ve Bayi Ağı

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.

 

Termolux Klasik radyatörler hakkında ayrıntılı bilgi “www.termoteknik.com” adresinden alınabiliyor.

Diğer Haberler

Termo Teknik, Yatırımları ile Kullanıcılara Yeni ve Zengin Seçenekler Sunuyor

Termo Teknik, Yatırımları ile Kullanıcılara Yeni ve Zengin Seçenekler Sunuyor

Çorlu’da bulunan dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sürekli yatırım yapan Termo Teknik, 2023 yılında kurumsal…
Termo Teknik, Bayi ve Yetkili Servis Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Termo Teknik, Bayi ve Yetkili Servis Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Termo Teknik, kesintisiz tedarik olanaklarını arttırmak amacıyla Çorlu’da bulunan panel radyatör fabrikasında yatırımlara, son kullanıcı ve…
Termo Teknik’ten Talebe Göre Renkli Panel Radyatör Üretimi

Termo Teknik’ten Talebe Göre Renkli Panel Radyatör Üretimi

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında 2023 yılında devreye alınan yeni toz boya hattı ile kurumsal müşterilerin…