• Mayıs 22, 2023

TİMDER Akademi eğitimleri DemirDöküm sponsorluğuyla başladı

TİMDER Akademi eğitimleri DemirDöküm sponsorluğuyla başladı

DemirDöküm, eğitim alanındaki desteklerine hız kesmeden devam ediyor. Şirket, 19 yıldır aralıksız olarak düzenlenen ve bugüne kadar binlerce iklimlendirme sektörü çalışanının faydalandığı TİMDER Akademi’nin bir kez daha “Altın Sponsoru”u oldu. Yenilenen eğitim konseptiyle akademide bu yıl 10 online, 4 atölye eğitimi gerçekleştirilecek. Her biri alanında uzman akademisyenler tarafından verilecek eğitimler, binlerce sektör çalışanının doğru bilgiye birincil kaynaktan ulaşmasını sağlayacak.  

 

DemirDöküm, iklimlendirme sektöründe nitelikli iş gücünü artırmak için eğitim alanındaki projeleri desteklemeye devam ediyor. Şirket, Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) tarafından düzenlenen TİMDER Akademi’ye bir kez daha sponsor oldu. Sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli çalışanları yetiştirmek, sektör çalışanlarını yeniliklerle güncel tutmak, yeni gelişmelere uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla 19 yıldır düzenlenen TİMDER Akademi eğitimleri bu yıl da DemirDöküm’ün Altın Sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Haziran ayına kadar sürecek eğitimin ilk etabında “Takım olma ve biz bilinci”, “Marka yaratma ve sosyal medya kullanımı”, “İhracatta pazarlama ve satış teknikleri”, “İş hayatında iletişim ve stres yönetimi”, “Enflasyonist ortamda ekonomi yönetimi” eğitimleri düzenlenecek. Eylül ayında başlayacak ikinci etapta ise “Yönetimin yeni dinamikleri ve etkili liderlik”, “Zaman yönetimi”, “E-ticaretin yükseliş serüveni”, “Tahsilat becerisi için kişisel gelişim” ve “Satın alma yönetimi” eğitimleri düzenlenecek.

TİMDER Akademi eğitimlerine bu yıl da bir kez daha güçlü bir destek sağladıkları için mutluluk duyduklarını belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “Kurum olarak önceliğimiz her zaman sektörün geleceğine ışık tutacak ve bilinçli adımların başlangıcı olacak programları desteklemek. TİMDER’in neredeyse çeyrek asırdır sürdürdüğü eğitim programında sektörümüzde her kademede görevli kesime hitap ediyor. Günümüz ve gelecek ihtiyaçları doğrultusunda kurgulanan eğitimlerle katılım gösteren herkesin kıymetli kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Bugüne kadar satış, pazarlama, finans, e-ticaret, kişisel gelişim başta olmak üzere onlarca eğitimin verildiği TİMDER Akademi’den 10 binin üzerinde sektör çalışanı faydalanırken, bu yıl alanında uzman isimlerin moderatörlüğünde yapılacak çalışmalarda online eğitimlerde alınan teorik bilgiler atölye çalışmalarıyla desteklenerek pratikte de uygulamaya geçecek.

Diğer Haberler

Ege İç Tesisat Buluşmaları DemirDöküm Sponsorluğuyla Gerçekleşti

Ege İç Tesisat Buluşmaları DemirDöküm Sponsorluğuyla Gerçekleşti

DemirDöküm, ülkemize pek çok açıdan katma değer yaratan iklimlendirme sektörünün gelişimini desteklemeye devam ediyor. “Temiz Enerji”…
DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başlıyor

DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başlıyor

DemirDöküm, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sunduğu satış ve hizmet deneyimini artırmak amacıyla başlattığı DemirDöküm Akademi ile…
DemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya

DemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya

DemirDöküm, ısıtma ve soğutma ürün grubundaki geniş ürün yelpazesi için düzenlediği kampanyalara yenisini ekledi. İş Bankası…