• Nisan 20, 2024

Vaillant Türkiye İletişim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Vaillant Türkiye İletişim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Vaillant Türkiye’nin yönetim ekibi ve iş ortakları, İletişim Kurulu Toplantısı’nda sektörü ve önümüzdeki dönemi değerlendirdi.

 

Vaillant Türkiye, her yıl çeşitli dönemlerde iş ortaklarıyla bir araya gelerek sektörel gelişmeleri değerlendirdiği ve önümüzdeki döneme ilişkin görüş alışverişinde bulunduğu İletişim Kurulu Toplantısı’nı bu yıl 18 Nisan 2024 tarihinde İstanbul Radisson Blu Otel’de düzenledi.

 

Toplantıda konuşma yapan Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, marka ve sektör ile ilgili değerlendirme ve gelişmeleri aktardı.  Avdel, Vaillant’ın istikrarlı büyümeye 2023 yılında da devam ettiğini ve yılı rekor satışlarla tamamladıklarını belirtti. Vaillant’ın, 2022 yılına oranla Euro bazında yüzde 15 büyüme kaydettiğinin altını çizen Avdel, lokomotif ürün grubu olan kombide pazarın üzerinde bir büyümeye imza attıklarını, hızlı bir yükseliş trendinde olan ısı pompasında ise satışları ikiye katlandıklarını aktardı.

 

2024 yılı hedeflerini de iş ortaklarıyla paylaşan Avdel, Vaillant’ın yeni nesil teknolojilere yatırım yapmayı sürdüreceğini kaydederek, özellikle ısı pompası pazarının giderek artan bir ivme kazandığını ve 2024 yılında bu alandaki çalışmalara yetkili satıcılar ile birlikte özel bir önem verileceğini de belirtti.  Toplantıda ayrıca iş ortaklarının yeni dönem ile ilgili görüş, öneri ve beklentileri, Vaillant Türkiye üst yönetimi tarafından dinlendi.

 

İletişim Toplantısı’nda Vaillant Türkiye’nin farklı departmanlarında görev alan yöneticilerin de katıldığı bir çalıştay da gerçekleştirildi. Düzenlenen bu çalıştayda 2023’e ilişkin bilgiler ve 2024’e dair hedef ve beklentiler masaya yatırıldı.

Diğer Haberler

Vaillant Akademi 2024 yılı eğitim programlarına başlıyor

Vaillant Akademi 2024 yılı eğitim programlarına başlıyor

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, iş ortaklarının donanım ve bilgi birikimlerini daha da geliştirmeyi…
Vaillant rekor satışlarla 2023 yılında da büyümesini sürdürdü

Vaillant rekor satışlarla 2023 yılında da büyümesini sürdürdü

Vaillant Türkiye 2023 yılında Euro bazında gerçekleştirdiği yüzde 15 büyüme ile yine rekor tazeledi.   İklimlendirme…
Vaillant ve Doğa Derneği’nden Küçük Akbabaların Korunması İçin Büyük Adım

Vaillant ve Doğa Derneği’nden Küçük Akbabaların Korunması İçin Büyük Adım

Vaillant Türkiye ve Doğa Derneği iş birliği ile 2015 yılında hayata geçirilen Küçük Akbabaları Koruma Projesi’nde…