• Ağustos 9, 2023

Vaillant’ın yeni akıllı oda termostatı myVAILLANT Smart, teknolojiyi konforla buluşturuyor

Vaillant’ın yeni akıllı oda termostatı myVAILLANT Smart, teknolojiyi konforla buluşturuyor

Vaillant tasarruf, konfor ve teknolojiyi özdeşleştirdiği yeni ürünlerini pazara sunmaya devam ediyor. Kombi, kazan ve ısı pompası sistemlerinin uzaktan kontrol edilebilmesini sağlayan internet erişim modülünü son derece fonksiyonel ve şık bir tasarımla geliştiren Vaillant, yeni oda termostatı myVAILLANT Smart’ı tüketicileriyle buluşturdu.

 

Yeniliklerin öncüsü Vaillant, yenilikçi ürün ve hizmetlerini mükemmel müşteri memnuniyetini sağlama hedefiyle geliştirmeye devam ediyor. Vaillant ürün gamının en yeni üyesi olan myVAILLANT Smart akıllı oda termostatı, myVAILLANT App yeni mobil uygulaması ile kolay kullanım, konfor ve tasarruf avantajlarını bir arada sunuyor. Kablosuz bağlantı olanağına sahip olan myVAILLANT Smart, ortam sıcaklığının kullanıcı tarafından internet üzerinden akıllı telefon ve tablet cihazları aracılığıyla isteğe göre ayarlanmasına da olanak sağlıyor.

Vaillant’ın yeni ürünü myVAILLANT Smart; ortam sıcaklığını sürekli takip etme, ısıtma sisteminin ve kullanım suyu sıcaklığının anlık kontrolü, zaman programı ve olası cihaz arızaları durumunda bilgilere uzaktan erişme gibi gelişmiş özellikleri bir arada sunuyor. Şık ve modern tasarımı ile bulunduğu ortama değer katan myVAILLANT Smart, aynı zamanda kombi gidiş suyu sıcaklığının ve sistemde mevcut ise boyler sıcaklığının takibi gibi birçok işlemin akıllı cihaz üzerinden yapabilmesine olanak veriyor.

Oda sıcaklığını ayarlama gibi tüm temel işlevler için kontrol paneline de sahip olan myVAILLANT Smart oda termostatı; uyumlu cihazlarla birlikte kullanıldığında, enerji tüketim verilerini kolayca takip edebilme, internet üzerinden hava durumu göstergesi, ortamdaki nemi ölçümleme gibi ayrıcalıklı yeteneklere sahip.

Kablosuz, modülasyonlu ve myVAILLANT App uygulaması ile uzaktan kontrol imkanı sağlayan myVAILLANT Smart oda termostatı, Vaillant’ın tüm kombileriyle uyumlu.

 

Apple HomeKit ve Amazon Alexa ile uyumlu

Yenilikçiliği ve fonksiyonelliği daima bir arada sunan Vaillant, myVAILLANT Smart’ın gelişmiş teknolojisi, akıllı ev cihazlarının kontrolünü sağlayan Apple HomeKit ve Amazon Alexa ile tam uyumluluğa sahip.

Diğer Haberler

Vaillant Yeni Ürünü “climaVAIR” ile Konfor ve Tasarruf Sunuyor

Vaillant Yeni Ürünü “climaVAIR” ile Konfor ve Tasarruf Sunuyor

Vaillant’ın klima ürün ailesine yeni eklenen klima modelleri climaVAIR pro ve climaVAIR multi tüketicilerin beklentilerini üst…
Vaillant’ın Premium Marka Kimliğine Yönelik Satış Teknikleri Eğitimi Tamamlandı

Vaillant’ın Premium Marka Kimliğine Yönelik Satış Teknikleri Eğitimi Tamamlandı

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı ilke edinen Vaillant, Vaillant Akademi kapsamındaki eğitimlerini tamamladı.…
Vaillant Akademi Dijital Pazarlama Eğitimi ile İş Ortaklarına Güç Katıyor

Vaillant Akademi Dijital Pazarlama Eğitimi ile İş Ortaklarına Güç Katıyor

Vaillant Akademi’nin 2024 yılı eğitim programında yer alan “Dijital Pazarlama Eğitim Programı” başarıyla gerçekleştirildi. İki oturumda…