• Temmuz 22, 2023

Viessmann Manisa Gururla 10. Yılını Kutluyor ve Başarılarını Paylaşıyor!

Viessmann Manisa Gururla 10. Yılını Kutluyor ve Başarılarını Paylaşıyor!

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Viessmann Türkiye’nin Manisa’da kurulan üretim üssü 10. yaşını kutluyor. Viessmann Manisa üretim üssü, kuruluşundan bu yana geçen on yıl boyunca, kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla endüstride dikkat çekici bir başarı grafiği yakaladı ve birçok başarıya imza attı.

 

1917 yılında kurulmuş bir aile şirketi olan Viessmann, dört nesil boyunca konforlu, ekonomik ve çevre dostu bir şekilde ısı elde etmeyi ve onu ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıma sunmayı kendine görev edinmiştir. Viessmann, Türkiye’deki faaliyetlerine %100 Alman sermayesi ile 1994 yılında başlamıştır. Viessmann, geniş ürün yelpazesi ve gelişmiş dağıtım ağı ile Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekte ve tüm yaşam alanları için çözümler sunmaktadır.

 

Türkiye’nin gelişen potansiyeline paralel olarak Viessmann Türkiye’nin sergilediği başarılı performans sonucu 2013 yılında Türkiye’de bir üretim üssü kurulmasına karar verilmiştir. Bu üretim üssü için de Avrupa’nın yatırıma en uygun şehri seçilen Manisa tercih edilmiştir. Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.161 m2 kapalı, 21.405 m2 açık alan olmak üzere toplam 36.566 m2 alan üzerinde, yeşil bina olarak sertifikalandırılmış, 178 personeli, iki montaj bandı ile yılda 200.000 adet yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombi üretimi yapmaktadır. Beş yıldır üst üste Great Place to Work seçilen Viessmann, genç nesiller için yetenek üssü olma özelliği de taşımaktadır.

 

13 Temmuz’da İzmir Bornova’da Edward köşkünde gerçekleşen gala gecesinde, Viessmann Manisa Genel Müdürü Nurten Peker; “Geçen 10 yıl boyunca, Viessmann Manisa olarak birçok zorluğun üstesinden gelerek sektörde öncü bir konuma yükseldik. Üretim kapasitemizi artırdık, ürün portföyümüzü çeşitlendirdik ve sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmaya odaklandık. Bu zaman zarfında elde ettiğimiz başarımızı müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza borçluyuz. Önümüzdeki dönemde de her zaman olduğu gibi onlara ve topluma değer katmaya devam edeceğiz. Bu yıldönümü, bizim için sadece bir kutlama değil, aynı zamanda başarılarımızı hatırlama ve ilerlemeye devam etme fırsatıdır. Bize destek olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Gelecekte de daha büyük başarılara birlikte imza atacağımıza inancımız tam.” dedi.

 

Sözlerine devam eden Peker, “Viessmann olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen gösterdik. Bunu, müşteri geri bildirimlerine önem vererek, ürünlerimizi sürekli iyileştirerek ve zamanında teslimat sağlayarak başardık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik esnek çözümler sunarak onların beklentilerini aşmayı hedefledik. Viessmann olarak, sadece kaliteli ürünler sunmayı değil, aynı zamanda çevreye duyarlı bir üretim süreci yürüterek gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı da hedefledik. Üretim üssümüzde ısı pompası, termik güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler gibi yenilenebilir enerji sistemleri kullanılarak, fosil yakıtlardan tamamen bağımsız ısıtma ve soğutma yapılıyor. Viessmann global standartlarında yeşil üretim yaparak sektöre de örnek oluyoruz. Sürdürülebilirlik ilkemiz, enerji verimliliği ve atık yönetimi gibi çevresel konularda sürekli olarak iyileştirmeler yapmamıza olanak tanırken, topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzu da gösteriyoruz.” dedi

 

100 yılı aşkın süredir sektörün önemli oyuncularından biri olan Viessmann, fark yaratan ürün ve hizmetler geliştiren ve bunları tüketicilerine sunan bir markadır. Gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlamak amacıyla hareket eden Viessmann, daha yaşanabilir bir dünya bırakma bilinci ve sorumluluğunu her daim taşımakta ve ürünlerini ona göre üretmektedir. Müşterilere sadece yüksek verimli ve çevre dostu ürünler de sunmakla kalmayıp, bu ürünlerle birlikte her türlü teknik danışmanlık ve servis hizmeti de verilmektedir.

default

Diğer Haberler

Viessmann Kombi Alana Kablosuz Oda Termostatı Hediye

Viessmann Kombi Alana Kablosuz Oda Termostatı Hediye

Isıtma, sanayi ve soğutma tekniği sistemleri üreticisi Viesmann, kablosuz oda termostatı hediyesi kampanyası başlattı. 1 Ekim 2023…