• Haziran 19, 2023

Warmhaus İş Ortakları ile Afrika Gezisinde Buluştu

Warmhaus İş Ortakları ile Afrika Gezisinde Buluştu

Warmhaus iş ortaklarına yönelik düzenlediği seyahat kampanyaları ile fark yaratmaya devam ediyor. Warmhaus Haziran ayının ilk haftasında iş ortaklarını Doğu Afrika’nın en güzel noktaları olan Tanzanya ve Zanzibar’da bir araya getirerek farklı bir deneyim yaşattı.

 

Sektöründe inovatif ürünleri ve teknolojisi ile fark yaratan Warmhaus, iş ortakları için düzenlediği yurtdışı gezileri ile de fark yaratıyor. Seyahat kampanyası kapsamında farklı coğrafyalara geziler düzenleyen Warmhaus’un 2-9 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen seyahat kampanyasının rotası Afrika oldu.  Doğu Afrika’nın en büyük ülkelerinden olan Tanzanya ve Tanzanya’nın 40 kilometre uzağında yer alan dünyanın en güzel doğal güzelliklerinden birisine sahip olan Zanzibar gezisinde iş ortakları unutulmaz anlar yaşadı. “İşimize tutkuyla bağlıyız, tutkumuzu dünyanın her yerine taşırız. Zirve tutkumuzu Klimanjaro ile deneyimliyoruz” mottosu ile yapılan seyahat kampanyasının başlangıç noktası da bu motto doğrultusunda Afrika’nın en yüksek dağı Klimanjaro oldu.  Gezide Afrika’nın doğal güzelliklerini görme ve farklı kültürünü tanıma imkanı bulan iş ortakları, Tanzanya’nın vahşi ortamında avcı toplayıcı olarak yaşamlarını sürdüren Hadza Kabilesi ile bir araya geldi ve Tarangire Milli Parkında macera dolu bir Safari Gezisi deneyimi yaşadı.  Macera dolu gezinin bir sürprizi de Zanzibar’da yaygın olarak balıkçılık ve ulaşım için kullanılan Ngalawa tekneleriyle yapılan yarış oldu.

 

Geziye, Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna, Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Hoşgör, İş Geliştirme Müdürü Ali Şahin ve Yurtiçi Satış Müdürü Cem Haydar eşlik etti. Gezi sırasında yapılan toplantılarda Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna satış performanslarından dolayı yetkili satıcılara teşekkür etti. 2023 yılının ikinci yarısında gerçekleşecek yeni projelerden, iş birliklerinden, geleceğe yönelik stratejilerden ve hedeflerden bahsetti.

Diğer Haberler

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi…
Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Warmhaus, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan iş ortakları ile buluşmalarına devam ediyor. “Sahada…
Warmhaus Milano MCE Fuarı’na katıldı

Warmhaus Milano MCE Fuarı’na katıldı

Warmhaus, 12-15 Mart tarihleri arasında İtalya’da gerçekleşen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma…