• Mart 15, 2024

Warmhaus Milano MCE Fuarı’na katıldı

Warmhaus Milano MCE Fuarı’na katıldı

Warmhaus, 12-15 Mart tarihleri arasında İtalya’da gerçekleşen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma Fuarı’na (Mostra Convegno Expocomfort-MCE) katılarak ürün gamında yer alan yoğuşmalı ve elektrikli kombi, kazan, panel radyatör, dizayn radyatör, ısı pompası ve dijital uygulamalarını katılımcıların beğenisine sundu.

 

Warmhaus, 12-15 Mart tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen, mekanik tesisat alanında uluslararası fuarların en önemlilerinden biri olan Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma Fuarı’na (Mostra Convegno Expocomfort-MCE) katıldı. Fiera Milano Rho alanında gerçekleşen fuarda geniş ürün gamını ziyaretçilerle buluşturan Warmhaus’un standında; kombi, kazan, panel ve dizayn radyatörlerin yanı sıra TherWa ısı pompası ve TriWa elektrikli kombi de sergilendi.

Milano’da katıldıkları fuar ile ilgili olarak Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna şunları söyledi: “Standımıza ilgi çok yoğun oldu. Özellikle kendi kapasitesinde dünyanın en küçük kombisi MinerWa ve akıllı oda termostatımız RecoWa en fazla ilgi gören ürünlerimizdi.  Bugün 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Pek çok farklı ülkeye ihracat yapıyoruz. Her coğrafyanın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ürünlerimizin donanım ve yazılımlarını geliştirebiliyoruz. Uluslararası bir fuarda bu yönümüzü de sergilemiş olduk. Yurtiçinde yeni lanse ettiğimiz “Bi’Başka Gelecek Mümkün” mottomuzu da ilk defa yurtdışına “Heat Smart, Live Better” olarak lanse etme imkanı da bulduk. Yurtdışı Satış ve Pazarlama ekiplerimiz ile birlikte verimli ve başarılı bir fuar katılımı gerçekleştirdiğimize inanıyorum”.

Diğer Haberler

Warmhaus Ürün Kılavuzlarını Dijitale Taşıdı

Warmhaus Ürün Kılavuzlarını Dijitale Taşıdı

“Bi’ Başka Gelecek Mümkün” mottosu ile sürdürülebilir bir gelecek sağlamak hedefiyle çalışan Warmhaus, bu ilke doğrultusunda…
Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi…
Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Warmhaus, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan iş ortakları ile buluşmalarına devam ediyor. “Sahada…