• Eylül 11, 2023

Warmhaus’un Hedefi Kusursuz Müşteri Deneyimi

Warmhaus’un Hedefi Kusursuz Müşteri Deneyimi

Warmhaus tüketicilerin ihtiyaçlarını anlamak, bu doğrultuda ürün ve hizmetler geliştirerek kusursuz müşteri deneyimini sağlamak için düzenli olarak araştırma faaliyetleri sürdürüyor. En son gerçekleştirdiği araştırma sonucuna göre; kombi seçiminde tüketicilerin tercihini etkileyen kriterlerin başında tasarruf, markanın güvenilirliği ve ürün kalitesi geliyor.

 

Yüzde yüz yerli sermaye ile panel radyatör, kombi, şofben ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üreten Warmhaus, düzenli gerçekleştirdiği araştırmalar ile tüketicileri dinlemeye devam ediyor. En son mayıs ayında bağımsız bir araştırma firması ile gerçekleştirdikleri araştırma hakkında Warmhaus Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Hoşgör şunları söyledi: “İşimizin odağında 4 temel unsur bulunuyor. İnsan, bilim, teknoloji ve hız… Biz bilimsel yöntemler ve saha tecrübelerini son derece iyi harmanlayan, hedef kitlelerden elde edilen çıktıları ise çevik bir şekilde hayata geçirebilen dinamik bir markayız. Temel amacımız ise edindiğimiz bu bilgiler ışığında tüm hedef kitleler için her temas noktasında kusursuz müşteri deneyimini sağlamak. Bu doğrultuda periyodik olarak araştırmalar yapmaya devam edecek, hedef kitlelerimizin beklentileri doğrultusunda fark yaratan inovatif ürünler ve çözümler sunmak için kurduğumuz “VAR Atölyeleri” ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Enerji ve su tasarrufu sağlayan, uzun yıllar kullanılabilecek, kaliteli ve güvenilir ürünler üretme misyonu ile uygulamalarımızı şekillendirirken kullanıcılarımızın hayatına konfor katmaya devam edeceğiz”.

 

Tasarruf Ön Planda

Warmhaus tarafından yaptırılan araştırma çalışmasına göre; kombi satın alımında tüketicinin tercihini etkileyen kriterlerin en başında enerji tasarrufu yer aldı.  Tüketiciler hem ekonomik olması açısından hem de çevreyi koruma motivasyonu ile enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tercih ettiklerini belirtti. Tüketicilerin tercihini etkileyen diğer kriterler ise ürünün kalitesi, güvenirliği, dayanıklılığı ve garanti süresi oldu. Tavsiye edilen bir marka olması ve satış sonrası sunulan hizmetler ise fark yaratan konular olarak öne çıktı.

Diğer Haberler

Warmhaus Ürün Kılavuzlarını Dijitale Taşıdı

Warmhaus Ürün Kılavuzlarını Dijitale Taşıdı

“Bi’ Başka Gelecek Mümkün” mottosu ile sürdürülebilir bir gelecek sağlamak hedefiyle çalışan Warmhaus, bu ilke doğrultusunda…
Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi…
Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Warmhaus, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan iş ortakları ile buluşmalarına devam ediyor. “Sahada…