• Eylül 26, 2023

Yapılarda Dönüşüm Zirvesi’nin Programı Açıklandı

Yapılarda Dönüşüm Zirvesi’nin Programı Açıklandı

Yıldız Teknik Üniversitesi ve Odaklı Grup iş birliği ile düzenlenen “Yapılarda Dönüşüm Zirvesi”nde  2 gün ve 6 oturum da 35 konuşmacı ile sektörün tüm sorunları ve çözüm önerileri konuşulacak.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi ve Odaklı Grup iş birliği ÇEDBİK, GYODER, İNDER, KONUTDER, MTMD, Türkiye İMSAD ve sektör derneklerinin destekleriyle düzenlenecek olan “Yapılarda Dönüşüm Zirvesi” 4-5 Ekim 2023 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan “Yapılarda Dönüşüm Zirvesi”nin programı açıklandı.

Zirve kapsamında 2 gün ve 6 oturum da sektör profesyonelleri sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini masaya yatıracak.

Açıklanan programa göre zirve,  Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Aracı, İNDER Yönetim Kurulu Başkanı A. Nazmi Durbakayım, KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Ramadan Kumova,  GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı,  Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Tamer Yılmaz’ın açılış konuşmaları ile başlayacak.

Zirve kapsamında, ilk gün Gayrimenkul Sektöründe Gelecek Projeksiyon , Kentsel Dönüşümde Afet Yönetimi, Geleceğe Hazır Sürdürülebilir Yapılar, Kentsel Dönüşümde Afet Yönetimi başlıklı oturumlar gerçekleştirilecek.  Zirvenin ikinci gününde ise, Kentsel Dönüşümde Finansal Riskler, Kısıtlar ve Fırsatlar , Kentsel Dönüşümde Malzeme ve Kaynak Yönetimi, Dönüşümde Dijitalleşme ve Bina Teknolojileri başlıklı oturumlar gerçekleştirilecek.

Yapılarda Dönüşüm Zirvesi Programına www.yapilardadonusumzirvesi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Vaillant Türkiye, Yapılarda Dönüşüm Zirvesi’nin Premium Sponsoru Oldu

Vaillant Türkiye, Yapılarda Dönüşüm Zirvesi’nin Premium Sponsoru Oldu

Vaillant Türkiye, 4-5 Ekim tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Yapılarda Dönüşüm…
Sektör Liderleri Yapılarda Dönüşüm Zirvesi’nde Bir Araya Gelecek

Sektör Liderleri Yapılarda Dönüşüm Zirvesi’nde Bir Araya Gelecek

Yıldız Teknik Üniversitesi ve Odaklı Grup işbirliği ile düzenlenecek “Yapılarda Dönüşüm Zirvesi” gayrimenkul sektörünün önde gelen…