• Nisan 4, 2023

Bosch Termoteknik, yoluna ‘Bosch Home Comfort Group’ ismiyle devam ediyor

Bosch Termoteknik, yoluna  ‘Bosch Home Comfort Group’ ismiyle devam ediyor

İklimlendirme sektöründe yüksek verimli ve çevre dostu ürünler geliştirerek evdeki yaşamı daha yeşil ve konforlu hale getirmek için çalışan Bosch Termoteknik, 1 Nisan 2023 tarihi itibarıyla faaliyetlerini, Bosch Home Comfort Group ismiyle sürdürüyor.

 

Türkiye’de de 1991 yılından bu yana iklimlendirme sektöründe Ar-Ge, üretim ve ihracat üssü olarak faaliyet gösteren şirket, yeni ismi ve yenilikçi ürün portföyüyle sürdürülebilir bir yaşam tarzını yüksek düzeyde konforla birleştiriyor.

 

Bosch Home Comfort Group Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, isim değişikliğine ilişkin yaptığı açıklamada, “Enerji açısından ultra verimli ve çevre dostu ürünler ve entegre sistemler geliştiren, pazara sunduğumuz akıllı ürünlerle gezegenimizin geleceğine olumlu etki yapmayı amaçlayan bir şirketiz. Uzun bir süredir toplum, çevre ve yaşam için yeşil teknolojiler alanında öncülük yapıyoruz. Artık kimliğimizin özünü, ismimizde de yaşatmak istiyoruz. Yeni ismimiz, yenilikçi ürün portföyümüzü yansıtıyor ve ürünlerimizin faydasını gösteriyor” dedi.

 

Bosch Home Comfort Group ismi, şirketin ısı pompası, hibrit ve iklimlendirme işini güçlü bir şekilde genişleterek, küresel mega trendi elektrifikasyona yönlendirme taahhüdünün de altını çiziyor.

 

İsim değişikliği, güçlü markalarıyla evde daha yeşil ve konforlu bir yaşama katkıda bulunmak için çalışan grubun geçen yıl amacıyla geçen yıl ‘Make. Home. Comfort. Green’ mottosuyla ifade ettiği sürdürülebilirlik amacını da destekliyor.

Diğer Haberler

Bosch Home Comfort Group, iklimlendirme çözümleriyle 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’nda

Bosch Home Comfort Group, iklimlendirme çözümleriyle 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’nda

Bosch Home Comfort Group, Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’nda paydaşlarıyla bir araya gelerek ürün…
Bosch Home Comfort Grubu 2023’te çift haneli büyüme elde etti

Bosch Home Comfort Grubu 2023’te çift haneli büyüme elde etti

Büyüme faktörleri, ısı pompaları ve ısı pompası hibritleri oldu   Bosch Home Comfort Grubu, 2023 mali…
Bosch Home Comfort Group, en fazla kombi ihracatı yapan şirket oldu

Bosch Home Comfort Group, en fazla kombi ihracatı yapan şirket oldu

Bosch Home Comfort Group, İklimlendirme Sektörü İhracatçılar Birliği tarafından en fazla kombi ihracatı yapan şirket olarak…