• Mart 23, 2023

Carrier ME, geleneksel yıllık toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi

Carrier ME, geleneksel yıllık toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Carrier’ın Ortadoğu Yönetimi, her yıl gerçekleştirdiği yıllık geleneksel toplantısını (kick off 2023) bu yıl 14-17 Mart tarihleri arasında Shangri-La Bosphorus Otel İstanbul’da düzenledi. Toplantıya Carrier grubunun Ortadoğu bölgesindeki yönetici ve distribütörleri katıldı.

 

Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Ortadoğu ülkelerinden 42 yöneticinin eşlik ettiği dört günlük programda, katılımcı ülkelerin 2022 yılı değerlendirmeleri ve yeni dönem hedefleri paylaşıldı.

 

Program kapsamında Ortadoğu ekibi Alarko Carrier’ın Gebze’de faaliyet gösteren fabrikasını ziyaret ederek tesiste üretilen klima santralleri, çatı tipi klimalar ve fancoil cihazlarının imalat süreçleri ve inovasyonları hakkında ilgililerden kapsamlı bilgiler alıp ürünlerin test laboratuvarlarını da inceleme fırsatı buldu. Katılımcılar tarihi yarımada ve Ayasofya gezisi ile İstanbul’un tarihi hakkında bilgi edinirken, boğazda gerçekleştirilen yat turu ile de İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğinin keyfini çıkardı.

 

“Büyümeye odaklanıp yenilikçi bir marka olmaya devam edeceğiz”

 

Alarko Carrier’ın Ortadoğu ve Türkiye HVAC Genel Müdürü Sathya Moorthi, değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada “Pandemiden 3 yıl sonra tekrar İstanbul’da toplanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl yine odağımızda büyüme olacak. Vizyonumuz insanlar ve gezegenimiz için önemli çözümler üretmek, değerlerimiz ise her zaman doğru olanı yapmak, saygı, dürüstlük ve inovasyondur” dedi. 2023 hedefleri için her zaman daha iyisine ulaşmayı hedeflediklerini vurgulayan Moorthi sözlerine şöyle devam etti; “Müşteri ilişkilerinde reaktiften proaktife geçiş sağlayacağımız gibi müşteri odaklı bir yaklaşımla değer yaratacağız. Halka açık, global, köklü bir firma olarak, 2023 yılında daha da büyümeye odaklanacağız ve yenilikçi olmaya devam edeceğiz.”

 

“Gelecek sene odağımız dijitalleşme ve bireysel ürünlerin ihracatında büyüme olacak”

Buluşmaya ev sahipliği yapan Alarko Carrier’ın Genel Müdürü Cem Akan ise Türkiye perspektifini aktardığı toplantıda, ihracat pazarında büyümeyi hedeflediklerini ifade ederek şunları söyledi: “Gelecek yıl için Carrier’ın büyüme odaklı stratejisini paylaşıyor, yeni dönemi bu hedef doğrultusunda planlıyoruz. Büyümeyi daha geniş bir perspektifte ele alarak özellikle bireysel ürünler ihracat pazarında ilerlemeyi önceliklendiriyoruz. Yeni Fabrika yatırımımız ile üretimde dijitalleşme ve verimlilik artışı elde etmeyi hedefliyoruz. Öte yandan, dijitalleşme yönündeki çalışmalarımızı da ara vermeden sürdürüyoruz. Gelecek sene ürün alanındaki odağımızda fabrikamızda üreteceğimiz ısı pompası sistemleri olacak” dedi.

 

Diğer Haberler

Alarko Carrier, yeni VRF klima sistemi Carrier Super Y Serisi’ni tanıttı

Alarko Carrier, yeni VRF klima sistemi Carrier Super Y Serisi’ni tanıttı

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, inovatif tasarımlarına bir yenisini daha ekleyerek, VRF klima sistemlerinden ‘Carrier…
Alarko Carrier, Türkiye İklimlendirme Sektörünün En Değerli Markası Seçildi

Alarko Carrier, Türkiye İklimlendirme Sektörünün En Değerli Markası Seçildi

Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme çözümleri sağlayıcısı Alarko Carrier, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan…
Alarko Carrier, Hijyenik Klima Santralleri Alanındaki Tecrübesini Dubai’de Paylaştı

Alarko Carrier, Hijyenik Klima Santralleri Alanındaki Tecrübesini Dubai’de Paylaştı

İklimlendirme sistemlerinin öncü markası Alarko Carrier, AHI Carrier tarafından 1-2 Mayıs 2024 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen “Meeting…