• Haziran 9, 2023

Eurovent ‘Ticari Soğutma Ekipmanı’ Ürün Grubu’na Yeni Başkan Yardımcısı Victor Gomara seçildi

Eurovent ‘Ticari Soğutma Ekipmanı’ Ürün Grubu’na Yeni Başkan Yardımcısı Victor Gomara seçildi

Eurovent ‘Ticari Soğutma Ekipmanı’ Ürün Grubu (PG-RDC), yeni Başkan Yardımcısı olarak Victor Gomara’yı (Ar-Ge Direktörü, Koxka) seçti. Seçimler, grubun 10 Mayıs 2023’teki çevrimiçi toplantısında gerçekleşti.

 

Victor Gomara, Başkan Yardımcısı olarak Jesus Beraza’nın (Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Okyanusya, Koxka Ticari Baş Sorumlusu) yerini aldı ve yeni görevinde grup Başkanı Maurizio Orlandi’yi destekleyecek. Victor, ürün performansı, soğutma sistemi tasarımı ve bileşen seçimi konularındaki değerli deneyiminin yanı sıra Ecodesign ve Enerji Etiketleme Yönetmeliğinin uygulanmasına ilişkin uzmanlığıyla 20 yılı aşkın bir süredir Eurovent’te yer aldığı için gruba büyük değer katmaktadır.

Victor Gomara seçildikten sonra şunları ifade etti: “PG-RDC katılımcılarına bana duydukları güven için teşekkür etmek istiyorum. Bu Ürün Grubu, en önemli Avrupa endüstrilerini temsil eden ticari soğutma alanındaki en önemli uzmanlardan oluşmaktadır, bu nedenle Başkan Yardımcısı olarak bu yeni görevi üstlenmek bir onurdur.”

Ayrıca şunları ekledi: “Yıllar geçtikçe, gelen düzenlemelerle ilgili olarak proaktif ve kararlı bir tutum sergiledik. Milletvekillerine değerli bilgiler sağladık. Sektöre ve pazara yardımcı olarak bu yeni gereksinimlerin yorumunu netleştirdik ve uyumlu hale getirdik. Sonuç olarak, yalnızca müşterilerimize fayda sağlamakla kalmayan, aynı zamanda karbon emisyonlarının azaltılmasına da katkıda bulunan daha verimli çözümlerin kullanımını etkili bir şekilde teşvik ettik. Bu şekilde devam ederek sektörümüzü dünya çapında güçlendirdiğimize ve gelecek nesiller için çevrenin korunmasına önemli ölçüde yardımcı olduğumuza inanıyorum.”

Eurovent ‘Ticari Soğutma Ekipmanı’ Ürün Grubu (PG-RDC), soğutmalı teşhir dolaplarını (uzak ve entegre üniteler), gömme soğuk odaları, ticari içecek soğutucularını, dondurma dondurucularını ve soğutma paketlerini kapsar. Avrupa’nın en büyük ticari soğutma ekipmanı imalatçıları çalışma grubudur ve grup, Eurovent Üye Dernekleri tarafından ulusal düzeyde desteklenmektedir.

Diğer Haberler

İMBAT, Eurovent’e üye oldu

İMBAT, Eurovent’e üye oldu

İklimlendirme sektörünün öncü şirketlerinden İMBAT,  Eurovent ailesine corresponding member olarak katıldı. İmbat’ın üyeliği, 17 Ekim’de Brüksel’de…
İmbat, Eurovent’in İlk Kez Yayımladığı ‘Rooftop Rehber Kitabı’na Önemli Katkı Koydu

İmbat, Eurovent’in İlk Kez Yayımladığı ‘Rooftop Rehber Kitabı’na Önemli Katkı Koydu

İmbat, yüzde yüz yerli tasarım ve üretim ile en güçlü olduğu ürünlerinden biri olan rooftop cihazı…