• Ekim 5, 2023

İSKİD, geleceğini şekillendiriyor

İSKİD, geleceğini şekillendiriyor

İSKİD Çalıştayı tamamlandı

 

İSKİD, sürdürülebilir dernek faaliyetlerini şekillendirmek amacıyla önemli bir adım attı. Dernek, yeni vizyon ile İSKİD ve Türkiye İklimlendirme sektörünün güncel ihtiyaçlarına odaklanan hedef ve stratejilerin belirlendiği bir çalıştay düzenledi. Bu çalıştay, İSKİD’in geleceğini şekillendirmesi için kritik bir adım olarak değerlendiriliyor.

 

İSKİD’in gelecek misyonunun belirlenmesi için önemli adımlarından biri olarak, 22 Eylül Cuma günü Point Otel Barbaros’ta gerçekleşen İSKİD Çalıştayında katılımcılar, dernek faaliyetlerine yön verecek yeni hedefler ve stratejiler üzerinde bir gün süresince yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.

İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar DİDONYAN’ın açılış konuşması ile başlayan çalıştayda DİDONYAN, “Cumhuriyetimizin 100. yılında İSKİD’in, sürdürülebilir dernek faaliyetlerini şekillendirmek, sektörümüzün ihtiyaçlarına yönelik derneğimize yeni bir vizyon, misyon ve hedefler oluşturmak amacıyla çalıştayımızı organize ettik.” dedi.

İSKİD’in 30 yılı aşan tarihiyle sektörün gelişmesi, ilerlemesi için önemli bir misyon üstlendiğini ve bugüne kadar öncü bir vizyon ortaya koyduğunu ifade eden Ayk Serdar DİDONYAN, ”Önümüzdeki süreçte de bu öncü misyonunu sürdürmesi, yenilenmiş bir vizyon ile her döneme hitap eden bir yapıya kavuşması için çalıştayımızda siz değerli üyelerimizle bir araya geldik. Bugün bu birlik yapısı içinde, birbirinden değerli düşüncelerin ortaya çıkarak stratejik bir plana dönüşmesiyle, derneğimizi sürdürülebilir yeni hedeflerle hep beraber ileriye taşıyacağımızdan eminim” dedi.

Çalıştay, akşam yemeği ile son buldu.

Diğer Haberler

İSKİD, 16. Dönem Stratejik Hedeflerini Açıkladı

İSKİD, 16. Dönem Stratejik Hedeflerini Açıkladı

Değişim ve Dönüşüme odaklanmış bir süreç bizi bekliyor…   Eylül 2023 tarihinde “İSKİD, Geleceğini Şekillendiriyor” mottosuyla…
İSKİD’ten “Klima Santrali Eurovent Enerji Verim Sınıfları” webinarı

İSKİD’ten “Klima Santrali Eurovent Enerji Verim Sınıfları” webinarı

İSKİD Eurovent Klima Santrali Ayna Komisyonu, 4 Haziran Salı günü saat 10:00’da “Klima Santrali Eurovent Enerji…
İSKİD’ten, SOĞUK DEPO TASARIM VE UYGULAMA ESASLARI webinarı

İSKİD’ten, SOĞUK DEPO TASARIM VE UYGULAMA ESASLARI webinarı

İSKİD Endüstriyel ve Ticari Soğutma Sistemleri Komisyonu, 28 Mayıs Salı günü saat 10:00’da “SOĞUK DEPO TASARIM…