• Mayıs 13, 2024

3.EGE İç Tesisat Buluşması Kapılarını Açıyor

3.EGE İç Tesisat Buluşması Kapılarını Açıyor

”Temiz Enerji” ana teması ile bu yıl 3’üncü kez gerçekleşecek ”EGE İç Tesisat Buluşması” İzmirgaz, Enerya, GAZBİR-GAZMER, Odaklı Grup işbirliği DOSİDER, İzmir Ticaret Odası stratejik destekleriyle 14 Mayıs 2024 tarihinde İzmir Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Türkiye’de doğalgaz sektörünün gelişimine öncülük eden Odaklı Grup tarafından düzenlenen 3.EGE İç Tesisat Buluşması, 14 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleşecek. Temiz enerji ana temasıyla düzenlenen etkinliğe MMO İzmir Şubesi, MMO Denizli Şubesi, MÜKAD, TESİDER, TESYÖN, UTTMD gibi sektörün önde gelen derneklerinin destekleriyle düzenlenecek. Etkinliğin sponsorları arasında Demirdöküm, Buderus, Bosch, Daikin, Gasline, Prizma, GFS ve Natura Filtre gibi firmalar bulunuyor.

Konusunda uzman çok değerli konuşmacıların katılımı ile gerçekleşecek olan 3.EGE İç Tesisat Buluşması’nda temiz enerji, tesisat firmalarının dönüşümü, enerjide mekanik sistem verimliliği, sürdürülebilir ve güvenli doğalgaz, ar-ge inovasyon ve iç tesisat faaliyetleri konuşulacak.

 

3.EGE İç Tesisat Buluşması programına http://egetesisatbulusmasi.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler