• Ocak 16, 2023

TSE idari binasının iklimlendirme konforu Mitsubishi Heavy ile sağlanıyor

TSE idari binasının iklimlendirme konforu Mitsubishi Heavy ile sağlanıyor

Form MHI Klima Sistemleri, yüksek teknoloji ve enerji verimliliğine sahip ürün gamıyla, farklı fonksiyonlardaki yapılara değer katacak iklimlendirme çözümleri sunmaya devam ediyor. Üstün Japon teknolojisiyle Form kalitesini bir araya getiren Form MHI Klima Sistemleri’nin başarılı referansları arasına bir isim daha ekleniyor. TSE idari binasının iklimlendirme ihtiyaçları Mitsubishi Heavy VRF klima sistemleri ile karşılanacak.

Gücünü 57 yıllık Form tecrübesi ve Mitsubishi Heavy’nin üstün Japon teknolojisinden alan Form MHI Klima Sistemleri, Ankara’daki TSE (Türk Standartları Enstitüsü) idari binasının iklimlendirme ihtiyacına yüksek enerji verimliliğine sahip Mitsubishi Heavy Heat Pump ve Heat Pump Recovery VRF sistemleriyle çözüm sunuyor.

TSE idari binasının iklimlendirmesi 74 adet Heat Pump dış ünite, 97 adet Heat Recovery dış ünite; 768 adet kanallı, 77 adet duvar tipi ve 1,175 adet kaset tipi klima olmak üzere 2,020 adet de iç ünite ile sağlanıyor.

Soğutma ve ısıtma ihtiyaçları farklı olan çoklu mahalleri özel bir kontrol yöntemi ile birleştiren Heat Pump sistemi, aynı anda farklı mekânların iklimlendirmesini sağlıyor. Büyük mekânlarda ısıtma ve soğutma yapabilme özelliği ile farklı yönlere bakan ve binanın cephelerine göre ısı yükleri değişiklik gösteren yapılar için de oldukça uygun bir sistem olmasıyla tercih ediliyor.

Heat Recovery ise eş zamanlı ısıtma ve soğutma yapan ısı geri kazanımlı sistemi ile enerji verimliliği yüksek bir iklimlendirme sağlıyor. Dış ünite; her bir iç ünitenin bağımsız olarak iç ortam şartlarına ve ihtiyaçlarına göre ısıtma ya da soğutma için çalışmasına imkan tanıyor. Patentli CHCC – Sürekli Isıtma Kapasitesi Kontrol Özelliği teknolojisi ile de bir süre sonra enerji kaybına neden olan defrost çevrimine yenilikçi bir çözüm sunuyor.

Diğer Haberler

Loft Prive Residence’ın Tercihi Form MHI Klima Sistemleri

Loft Prive Residence’ın Tercihi Form MHI Klima Sistemleri

Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına Antalya Konyaaltı Loft Prive Residence’ı ekledi. Otelin iklimlendirmesinde Mitsubishi Heavy Multi…
MHI Split Klimalar ile bahar aylarında rahat bir nefes alın!

MHI Split Klimalar ile bahar aylarında rahat bir nefes alın!

MHI split klimalar, güçlü filtreleme özelliğiyle yaşam alanlarının hava kalitesini yükseltirken bütçe ve çevre dostu özelliğiyle…
Siam Elegance Hotels & Spa’nın iklimlendirmesi Form MHI Klima Sistemleri ile Sağlanacak

Siam Elegance Hotels & Spa’nın iklimlendirmesi Form MHI Klima Sistemleri ile Sağlanacak

Sektör bilgisiyle Japon teknolojisinin gücünü şıklık ve enerji tasarrufuyla birleştiren Form MHI Klima Sistemleri, referanslarına Siam…