• Nisan 27, 2023

Acıbadem Hastanesi, Ataşehir yerleşkesinde Wilo’nun yüksek verimlilik sağlayan ürünlerini tercih etti

Acıbadem Hastanesi, Ataşehir yerleşkesinde Wilo’nun yüksek verimlilik sağlayan ürünlerini tercih etti

Pompa sistemleri sektörünün teknoloji lideri olarak yüksek verimli ve inovatif pompa çözümleri sunan Wilo ile Acıbadem Sağlık Grubu  yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda Wilo’nun yüksek verimlilik sağlayan ürünleri Acıbadem Ataşehir Hastane ve Ofis Projesi’nde kullanıldı.

 

Türkiye’de önemli projelere verimli aynı zamanda kaliteli pompa sistemleriyle değer katan Wilo, önemli projelere  çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Acıbadem Ataşehir Hastanesi’nin ısıtma-soğutma, atık su ve drenaj , kullanım suyu sirkülasyon,  ve hidrofor sistemlerinde Wilo’nun yüksek verimli ve otomasyonla tam uyum sağlayan ürünleri tercih edildi.

Wilo’nun yüksek enerji tasarrufu sunan ve otomasyon ile uyumlu ürünleri sayesinde projede ciddi bir verimlilik sağlandı.Proje kapsamında Acıbadem Ataşehir Hastanesi’nin hidroforlarında Wilo Helix V, soğutma sisteminde Wilo VeroLine IPL ve Wilo-Crono IL serisi ürünleri, ısıtma sirkülasyon sisteminde Wilo Stratos MAXO ve IPL serisi ürünleri, kullanım suyu sirkülasyon sisteminde Wilo Straros MAXO ürünleri, atık su ve drenaj sisteminde de Wilo MTH ve Wilo Rexa serisi ürünleri tercih edildi.

Acıbadem- Ataşehir Hastanesi hidroforlarında kullanılan Wilo Helix V; verimlilik derecesi optimizasyonlu debisi ve NPSH optimizasyonlu pompa gövdesine sahip sağlam kaplin korumasıyla kolay bakım imkanı sağlıyor. Hastanenin soğutma sistemlerinde yer alan Wilo-VeroLine IPLve Wilo-Crono IL serisi de; kataforez kaplı gövdeleriyle korozyona karşı koruma sağlarken uzun ömürlü bir işletim sağlamaktadır.Sektörün ilk akıllı fonksiyonlarına ve yüksek verimliliğe sahip Wilo-Stratos MAXO, HVAC ve içme suyu uygulamalarında enerji verimliliği alanında yeni standartlar oluştururken, ayrıca sahip olduğu kullanıcı dostu özellikler sayesinde son derece konforlu bir kullanıma da olanak sağlıyor. Atık su ve drenaj sistemlerinde kullanılan Wilo-Rexa UNI,Wilo-Rexa FIT, Wilo-Rexa CUT gibi ürünleri içeren Rexa serisi ise, takılı şamandıra şalteri ile kolay bir işletim sağlıyor. Güvenli serbest akışı ve hidroliğinin büyük olması sayesinde tıkanmayı önleyerek işletmeyi güvence altına alıyor.

Diğer Haberler

German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

Dünyada 150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerine ilham veren Wilo, Berlin’de düzenlenen German Brand Award Ödül…
Ethno Hotels’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Ethno Hotels’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Wilo, 150 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi su teknolojileriyle, Belek’te açılan Ethno Hotels’in çözüm ortağı oldu.…
Wilo, Primera Alacaatlı Projesi’nin Çözüm Ortağı Oldu

Wilo, Primera Alacaatlı Projesi’nin Çözüm Ortağı Oldu

150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerinde yarınları şekillendiren Wilo’nun üstün teknolojileri, Ankara’nın yeni yaşam merkezi Primera…