• Nisan 27, 2023

Copa, İsveçli müşterilerini üretim tesislerinde ağırladı

Copa, İsveçli müşterilerini üretim tesislerinde ağırladı

COPA Isı Sistemleri, Bursa NOSAB’daki üretim tesislerinde İşveç’ten gelen ve sektör profesyonellerinden oluşan 14 kişilik bir müşteri grubunu ağırladı. Grup, hem radyatör hem de kombi fabrikasını gezerek COPA’nın uluslararası kalite standartlarına uygun yapılan üretim proseslerini yerinde incelediler.

 

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından COPA, İsveç’ten gelen ve sektör profesyonellerinden oluşan 14 kişilik bir müşteri grubunu, Bursa NOSAB’daki üretim tesislerinde ağırladı. COPA’nın İsveç bayileri, hem radyatör hem de kombi fabrikasını gezerek COPA’nın yenilikçi yaklaşımı ve yüksek kaliteli ürünlerini yerinde inceledi.

Fabrikadaki üretim süreçlerinin her aşamasını görme fırsatı bulan grup, kalite kontrol ve test işlemlerinin titizliği ve hassasiyeti hakkında da bilgi sahibi oldu. COPA’nın üretim, ihracat, lojistik, iş sağlığı ve güvenliği, kalite ve Ar-Ge departmanlarının da eşlik ettiği gezide; müşteriler çevreci ve yenilikçi COPA ürünlerinin nasıl üretildiğine dair incelemelerde bulundu.

COPA, görüşmeler sırasında İsveçli müşterileriyle gerçekleştirdiği 2022 yılı değerlendirmesinde, yüksek kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla önemli başarılar elde ettiklerini vurguladı. 2023 yılında da portföyüne yenilikçi ve çevreci ürünleri eklemeyi hedefleyen COPA, bu kapsamda Ar-Ge çalışmalarına ve ki yatırımlarına devam etmeyi hedefliyor.

Diğer Haberler

COPA, Yeni Ürünleriyle  MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

COPA, Yeni Ürünleriyle MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

Her geçen gün ürün gamını genişleten COPA Isı Sistemleri; yepyeni ürünlerini sergilemek üzere 12 – 15…
COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

COPA, Yeni Ürünü Doğa Dostu Isı Pompası ile ‘Her Mevsim Yanınızda’

Sağlam ve kaliteli duruşunun altını Takın Unutun mottosuyla çizen COPA, doğa dostu yepyeni ürünü Isı Pompası’nın…
COPA Yeni Ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı

COPA Yeni Ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer aldı

COPA Isı Sistemleri, 25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda yer…