• Ocak 25, 2024

Alanya Mahmutlar Akdeniz Park projesinin tercihi ATLANTİK su kaynaklı ısı pompaları oldu

Alanya Mahmutlar Akdeniz Park projesinin tercihi ATLANTİK su kaynaklı ısı pompaları oldu

Kurulduğu 2005 yılından bugüne kadar enerji verimliliği yüksek iklimlendirme sistemleri (Isı pompası, absorpsiyonlu grup, rooftop, soğutma kulesi, aynı anda ısıtma soğutma yapan soğutma grubu vs.) üzerine faaliyet gösteren Atlantik Grup yeşil bina projelerinde ilk sıralarda tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

 

AVM ‘lerde az yer kaplaması, kullanım kolaylığı, aynı anda ısıtma ya da soğutma yapabiliyor olması, cihazların geçiş mevsimlerinde birbirine ısı atmasından kaynaklanan düşük işletme maliyeti avantajı dolayısıyla   çoğunlukla su kaynaklı ısı pompası sistemi kullanılmaktadır.

ÜLPAŞ inşaat tarafından Alanya’da yapılan AKDENİZ PARK AVM’nin tamamında Atlantik ısı pompaları tercih edilmiştir. Stoktan teslim imkanıyla birlikte yüksek enerji verimliliği, geniş su sıcaklığı çalışma limitleri, düşük ses seviyesi, montaj ve işletme kolaylığı, düşük arıza oranı, kolay arıza tespit imkânı ve çözümü, yaygın servis ağı bu tercihte etkili olmuştur.

Atlantik su kaynaklı ısı pompalarında cihazla birlikte standart olarak verilen akıllı termostat üzerinden 19 adet arıza kodu görülebilmektedir. Bu sayede kullanıcıya servis ve işletme kolaylığı sağlamaktadır.

HVAC sektöründe doğa dostu sistemler alanında faaliyet gösteren Atlantik Grup, başta Mall Of İstanbul/Antalya, ODTÜ Teknokent, Vadi İstanbul, Galataport olmak üzere yüzlerce AVM ve Ofis referansına Akdeniz Park AVM’yi de dahil etmiştir.

Diğer Haberler

Batum Grand Mall’da Atlantik İmzası

Batum Grand Mall’da Atlantik İmzası

Türkiye’de ve yurtdışında 150 den fazla AVM ve ofis projesinde  14,000’den fazla  su kaynaklı ısı pompası …
Diamond Of Skopje Mall Projesinde ATLANTİK su kaynaklı ısı pompası cihazları tercih edildi

Diamond Of Skopje Mall Projesinde ATLANTİK su kaynaklı ısı pompası cihazları tercih edildi

Atlantik Grup firması kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyet misyonu ile su…
KIBRIS ROCKS OTELDE DENİZ SUYU İLE ÇALIŞAN ÇEVRE DOSTU VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK THERMOCOLD CWC SERİSİ HEAT PUMP SOĞUTMA GRUPLARI TERCİH EDİLDİ

KIBRIS ROCKS OTELDE DENİZ SUYU İLE ÇALIŞAN ÇEVRE DOSTU VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK THERMOCOLD CWC SERİSİ…

Kıbrıs Girne’nin kalbinde denize sıfır beş yıldızlı otel konseptinde olan Rocks Hotel Girne de Atlantik Grup’un…