• Mart 5, 2024

Batum Grand Mall’da Atlantik İmzası

Batum Grand Mall’da Atlantik İmzası

Türkiye’de ve yurtdışında 150 den fazla AVM ve ofis projesinde  14,000’den fazla  su kaynaklı ısı pompası  referansına ulaşan ATLANTİK GRUP, Batum’un en büyük AVM yatırımı olan Grand Mall projesine 210 adet WSHP ve Rooftop  temin etmiştir. 24,000 m2 kapalı alanı olan 100 den fazla mağazanın bulunduğu 5 katlı AVM’de sinema, bowling, fitness club ve yeme içme alanları bulunmaktadır. AVM, Gürcistan’ın en büyük yatırımcı firmalarından DAR HOLDING GROUP tarafından işletilmektedir.

Atlantik Grup, açılış takvimi öne alınan projede yerel servis ekibiyle gece gündüz çalışarak  devreye almalarını tamamlayıp,  cihazları  sorunsuz  çalışır vaziyette  teslim etmiştir.

Kiralanabilir alanlar ATLANTİK marka EWH model ısı pompalarıyla, sinemalar  ise AAON marka %100 taze havalı, nem alma özellikli, ısı geri kazanımlı rooftop ile iklimlendirilmektedir.

AAON rooftop VAV cihazlarıyla entegre  olarak değişken debili çalışmaktadır.  Rooftopta şartlandırılıp sinema salonlarına gönderilen  hava  miktarı mahalin ihtiyacına göre her salon girişine konulan VAV cihazı tarafından ayarlanmaktadır. Rooftop da  değişken  hava debisi ihtiyacına uygun olarak  üfleme hava debisini kontrol etmektedir.

Atlantik su kaynaklı ısı pompalarında, cihazla birlikte standart olarak verilen akıllı termostat üzerinden 19 adet arıza kodu görülebilmektedir. Bu sayede kullanıcıya hem işletme kolaylığı sağlanmakta hem de servis ve bakım maliyetleri düşürülmektedir.

Yüksek enerji verimliliği ve düşük ses seviyesi EWH ısı pompalarının tercihinde büyük rol oynamıştır.

Mağazaların ihtiyacına uygun olarak ısı pompalarının seçimi  aşamasında yatırımcı ve müteahhit grup ile koordineli olarak çalışılan ATLANTİK GRUP satış sonrası hizmet kalitesi ile de yatırımcının güvenini kazanmıştır.

Diğer Haberler

Alanya Mahmutlar Akdeniz Park projesinin tercihi ATLANTİK su kaynaklı ısı pompaları oldu

Alanya Mahmutlar Akdeniz Park projesinin tercihi ATLANTİK su kaynaklı ısı pompaları oldu

Kurulduğu 2005 yılından bugüne kadar enerji verimliliği yüksek iklimlendirme sistemleri (Isı pompası, absorpsiyonlu grup, rooftop, soğutma…
Diamond Of Skopje Mall Projesinde ATLANTİK su kaynaklı ısı pompası cihazları tercih edildi

Diamond Of Skopje Mall Projesinde ATLANTİK su kaynaklı ısı pompası cihazları tercih edildi

Atlantik Grup firması kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyet misyonu ile su…
KIBRIS ROCKS OTELDE DENİZ SUYU İLE ÇALIŞAN ÇEVRE DOSTU VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK THERMOCOLD CWC SERİSİ HEAT PUMP SOĞUTMA GRUPLARI TERCİH EDİLDİ

KIBRIS ROCKS OTELDE DENİZ SUYU İLE ÇALIŞAN ÇEVRE DOSTU VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK THERMOCOLD CWC SERİSİ…

Kıbrıs Girne’nin kalbinde denize sıfır beş yıldızlı otel konseptinde olan Rocks Hotel Girne de Atlantik Grup’un…