• Nisan 30, 2023

Ayvaz En Son Ürün ve Çözümleriyle MCA World Fuarı’nda ve Four Essentials 2023’de yer alıyor

Ayvaz En Son Ürün ve Çözümleriyle MCA World Fuarı’nda ve Four Essentials 2023’de yer alıyor

Ayvaz, 3-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek MCA World Ölçü-Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı’nda ürün gamına son eklenen ürünleri ve çözümleri katılımcılara tanıtacak.

Mekanik tesisat ve inşaat sektörünün yatırımcı, tasarımcı, tedarikçi ve yüklenicilerinden oluşan dört bileşenini buluşturmak amacıyla 2 Mayıs 2023, Salı günü düzenlenen Four Essentials Engineering Meeting’de Ayvaz da yerini alacak.

MCA World Ölçü-Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı

Yüksek kaliteli ürünleri ve deneyimli mühendis kadrosuyla A’dan Z’ye anahtar teslim çözümler sunan Ayvaz, 3-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek MCA World Ölçü-Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Fuarı’nda ürün gamına son eklenen ürünleri ve çözümleri katılımcılara tanıtacak.

Dijiport Fuarcılık’ın organize ettiği ve bu sene ilki gerçekleştirilen MCA World, ana konusu ölçüm, kontrol ve otomasyon olan en büyük fuar olma özelliği taşıyor. Ada şeklinde tasarlanan 96 metrekarelik standıyla bu önemli organizasyondaki yerini alan Ayvaz, sektörde sıklıkla tercih edilen seviye kontrol grubu ürünleri, yüksek sıcaklık ve basınç vanaları, kompansatörleri ve ARI-Armaturen’in yepyeni çözümlerini ziyaretçilere sunacak.

Fuarda ayrıca Ayvaz ekibinden ARI-Armaturen Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ersun Gürkan’ın birbirinden dolu içeriğe sahip iki sunumu da yer alacak. Sektörü yakından takip eden herkesin ilgisini çekecek sunumlardan ilki “Kesme Vanaları ve Kontrol Vanaları” başlığı altında 3 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00 ila 15.20 arasında gerçekleşecek. Ersun Gürkan’ın “Buhar Uygulamalarında Enerji Verimliliği ve Geri Kazanım” konulu ikinci sunumu ise 5 Mayıs Cuma günü saat 12.10 ila 12.30 arasında tüm katılımcılara açık olacak.

Ayvaz Four Essentials 2023’e Katılıyor

Mekanik tesisat ve inşaat sektörünün yatırımcı, tasarımcı, tedarikçi ve yüklenicilerinden oluşan dört bileşenini buluşturmak amacıyla 2 Mayıs 2023, Salı günü düzenlenen Four Essentials Engineering Meeting’de Ayvaz da yerini alacak. Dekogroup ve Aldağ proje ortaklığıyla bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan Four Essentials Engineering Meeting, 2 Mayıs 2023’de Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilecek. Etkinliğin ana teması ise “Mekanik Tesisat; Sürdürülebilirlik, Tasarruf ve Deprem Gerçeği” olacak. Mekanik tesisat ve inşaat sektöründeki yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçilerini bir araya getiren etkinlikte, sektördeki son gelişmeler alanında uzman konukların katılımıyla düzenlenen paneller ve özel oturumlarda aktarılacak.

Diğer Haberler

Ayvaz, “75 Yıldır Güçlü Bir Takımız” Mottosuyla Bayileriyle Kıbrıs’ta Bir Araya Geldi

Ayvaz, “75 Yıldır Güçlü Bir Takımız” Mottosuyla Bayileriyle Kıbrıs’ta Bir Araya Geldi

Kuruluşunun 75. yılını kutlayan Ayvaz, bugünlere gelmesinde önemli rol oynayan değerli bayileriyle Kıbrıs’ta düzenlediği bayi toplantısında…
Ayvaz, Türkiye’nin Önde Gelen Projecileri için ARI-Armaturen Almanya Gezisi Düzenledi

Ayvaz, Türkiye’nin Önde Gelen Projecileri için ARI-Armaturen Almanya Gezisi Düzenledi

Ayvaz, uzun yıllardır Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu “ARI-Armaturen” markasının ve ürünlerinin daha yakından tanınması için…
Ayvaz, İhracatın ‘Metalik Yıldızları’ Ödüllerinde Kendi Sektöründe Birincilik Ödülü Aldı

Ayvaz, İhracatın ‘Metalik Yıldızları’ Ödüllerinde Kendi Sektöründe Birincilik Ödülü Aldı

Başarılı ihracat çalışmalarıyla markasını 105 ülkeye taşıyan Ayvaz, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği…