• Haziran 14, 2024

Binalara Sihirli Dokunuş: Dalmaçyalı Magic Fine Özel Efektli Kaplamalar

Binalara Sihirli Dokunuş: Dalmaçyalı Magic Fine Özel Efektli Kaplamalar

Türkiye’nin öncü dış cephe ısı yalıtım markası Dalmaçyalı, Magic Fine Özel Efektli Kaplamaları ile doğanın dokularını binalara taşıyor. Pek çok farklı desen alternatifi sunan Magic Fine, kullanıldığı tüm alanlarda fark yaratarak, binaların prestijini artırıyor.

 

Dış cephe ısı yalıtımında Türkiye’nin öncü ve lider markası olan Dalmaçyalı İleri Isı Yalıtım Sistemleri, doğanın dokularını binalara taşıyan özel efektli kaplamalarıyla sunduğu sıra dışı desen ve renk alternatifleri sayesinde cephelerde fark yaratmaya devam ediyor. Dekoratif kaplama ürünlerinde geniş portföye sahip Dalmaçyalı, farklı kalınlık ve dokulardaki mineral kaplamalarına, Magic Fine özel efektli kaplamalarını da ekleyerek tek ürünle yepyeni 12 farklı desen alternatifi sunmaya başladı.

 

Önerdiği 12 farklı yeni desen haricinde pek çok farklı doku ve görünüm de oluşturabilme imkânı sunan Magic Fine, özellikle mimarların ve uygulamacıların hayal gücü ile tasarımda sınırları kaldırıyor. Dalmaçyalı’nın internet sitesindeki teknik çizimler bölümünden, Magic Fine kaplama ürünlerine ait tüm dokuların dijital görüntülerine de ulaşarak çizim programlarında kullanılabilmesine olanak sağlanıyor.

 

Binalar için estetik çözüm olarak önerilen Dalmaçyalı Magic Fine, hem iç hem dış cepheye uygulanabilirken, binanın prestijini yükseltmesiyle de ayrışıyor.

 

Dalmaçyalı İleri Isı Yalıtım Sistemleri 20 yılı aşkın tecrübe ve uzmanlığı ile binalarda enerji verimliliğine ve sürdürülebilir yaşama katkıda bulunurken, binalara değer katan dış cephelerin estetik görünümü için de alternatifler sunmaya devam ediyor.

Diğer Haberler

Dalmaçyalı ile Sağlıklı Evler

Dalmaçyalı ile Sağlıklı Evler

Binaların dış cephelerini iklimin olumsuz etkilerinden koruyan ısı yalıtımı, sağladığı enerji tasarrufuyla karbon salımını da azaltarak…
Marmaris’teki Hizmet Binasında Örnek Uygulama

Marmaris’teki Hizmet Binasında Örnek Uygulama

Dış cephe ısı yalıtımı bugüne kadar hep yüzde 50’yi geçen ısıtma tasarrufu ile gündemdeydi. Ancak ısı…
Termal Kamera ile binanızın ısı kayıplarını anında görün

Termal Kamera ile binanızın ısı kayıplarını anında görün

Kış aylarında ısıtma için harcadığımız enerjinin 2 katından fazlasını yaz aylarında soğutma için harcamaya devam ediyoruz.…