• Nisan 18, 2023

COPA’nın Altın Sponsorluğunda SPX Dağyenice Ultra Trail Başlıyor

COPA’nın Altın Sponsorluğunda SPX Dağyenice Ultra Trail Başlıyor

COPA Isı Sistemleri’nin altın sponsorluğunda, bu yıl 4.’sü düzenlenen SPX Dağyenice Ultra Trail Koşusu, 20 Mayıs’ta Türkiye’nin en büyük açık hava doğal yaşam merkezlerinden biri olan Bursa Dağyenice’de gerçekleşecek.

Dünyanın dört bir yanından gelen yüzlerce sporcu ve doğaseveri Dağyenice’nin eşsiz doğasında festival atmosferinde buluşturan ultra maraton, Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak 19 Mayıs’ta saat 21:00’da başlayıp 22 saatte tamamlanması planlanan tarihi 100K Mysia Yolları Parkuru’na da ev sahipliği yapacak.  

 

20 Mayıs 2023 tarihinde bu yıl 4. kez gerçekleştirilecek olan ‘SPX Dağyenice Ultra Trail Koşusu’, 2 bine yakın koşuseverin mücadelesine sahne olacak. COPA’nın altın sponsorluğunda gerçekleşecek olan koşu, Dağyenice’nin büyülü atmosferini sporcular ve doğa severlerle buluşturacak.

 

Sporu, sağlıklı yaşamı, doğa sevgisini ve eğlenceyi bir araya getirerek festival havasında olacak ultra maratonu, tüm katılımcılara keyif alacakları sosyal bir deneyim vadediyor. Bu sene 4.’sü gerçekleştiren maratona yurt içi ve yurt dışından 2 bin koşuseverin katılması bekleniyor.

 

Profesyonel ve amatörlere özel parkurlar

Yalnızca profesyonel sporculara değil, koşu sporunu seven ve doğaya ilgi duyan herkese hitap eden programıyla öne çıkan SPX Dağyenice Ultra Trail Koşusu’nda 6K, 15K, 33K, 61K ve 100K gibi farklı seviyelerde parkurlar yer alıyor.

 

Cumhuriyet’in 100. yılına özel 100K koşusu

SPX Dağyenice Ultra Trail Koşusu, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak Cumhuriyet’in 100. yılına özel planlanan tarihi 100K Mysia Yolları Parkuru’na da ev sahipliği yapacak. Tam 22 saatte tamamlanması planlanan koşu 19 Mayıs tarihinde saat 21:00’da Gölyazı’dan (Apollonia) başlayacak. Koşucular sırasıyla Akçalar, Fadıllı, Ayva Köyü, Unçukuru, Maksenpınar, Güngören, Üçpınar, Deliktaş Mağarası, İnegazi, Atlas, Çalı, Misi, Doğancı ve Kadriye köylerinden geçerek 20 Mayıs’ta Dağyenice Göleti’nde parkuru tamamlayacak.

Diğer Haberler

COPA Eomix ve Eomix Plus Kombiler ile Konforunuzu 5 Yıl Garantileyin!

COPA Eomix ve Eomix Plus Kombiler ile Konforunuzu 5 Yıl Garantileyin!

COPA Isı Sistemleri, ilk çalıştırma işlemi 31 Ekim 2024 tarihine kadar yapılan Eomix ve Eomix Plus kombileri…
COPA inverter salon tipi klimalar ile ısıtma ve soğutmanın maliyeti artık daha düşük

COPA inverter salon tipi klimalar ile ısıtma ve soğutmanın maliyeti artık daha düşük

COPA SALON TİPİ 48 KLİMA İLE GENİŞ ALANLARI 1 DAKİKADA ISITIP 30 SANİYEDE SOĞUTMAK MÜMKÜN!  …
COPA, Yeni Ürünleriyle  MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

COPA, Yeni Ürünleriyle MCE Milano Fuarı’na Katılıyor

Her geçen gün ürün gamını genişleten COPA Isı Sistemleri; yepyeni ürünlerini sergilemek üzere 12 – 15…