• Nisan 18, 2023

E.C.A. Sunar: Tek Dış Ünite İle Birden Fazla Odayı İklimlendirin

E.C.A. Sunar: Tek Dış Ünite İle Birden Fazla Odayı İklimlendirin

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından E.C.A., kullanıcı beklentilerini yüksek teknolojisiyle karşılayan Multi Split Klima’yı pazara sundu. Minimal boyutlarıyla her yaşam alanına uygun olan sistem, 7.000 BTU’dan 24.000 BTU’a kadar iç ünite kapasite seçeneği ve 18 dB’e varan düşük ses seviyesiyle kullanıcısına yüksek konfor sunuyor.

Uzun yıllardır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., yaşam alanlarının ihtiyacına özel son teknolojiyle donatılan çözümler sunmaya devam ediyor. E.C.A., Multi Split Klima sistemi sayesinde tek dış ünite ile birden fazla odanın iklimlendirilmesini mümkün kılıyor. UV sterilizasyon özelliği, entegre Wifi modülü, uzun mesafe hava üfleyen güçlü fanı, hassas anti karbon filtresi ve özel akıllı kanat teknolojisi ile fark yaratan klimalar, inovatif özellikleri sayesinde sağlıklı ortamlar yaratan sistemi ile de kullanıcısına maksimum verim sağlıyor.

Sterilizasyon moduyla bakteri ve virüslere karşı yüksek koruma

Birden fazla klimaları tek dış ünite ile kullanabileceğiniz sistemi sağlayan E.C.A. Multi Split Klima, UV sterilizasyon özelliğinin devreye girmesiyle ortamdaki bakteri ve virüslere karşı yüksek derecede koruma sağlıyor. UV modunun 30 dakika devrede kalması, ortamda bulunan virüs ve bakterilerin etkinliklerini minimize ederken havayı hijyenik hale getiriyor. Entegre Wifi modülü sayesinde kullanıcısına kolaylık sağlayan ürün, mobil uygulama üzerinden erişim, müdahale etme ve zamanlayıcı ile program yapma gibi avantajlar sunuyor. Multi Split Klima, fan motoru, kanat yapısı ve güçlü üflemesi ile havanın uzun mesafeli şekilde tüm ortama homojen şekilde dağılmasını mümkün kılıyor. Self Clean modu ortamı toz ve yabancı partiküllere karşı temizlerken, karbon filtresi ise zararlı gazları ve kokuları yakalayarak sağlıklı bir ortam yaratıyor.

Yerden ve enerjiden tasarruf sağlıyor

Hem yerden hem de enerjiden tasarruf sağlayan sistem, en küçük alanlarda dahi maksimum verim elde edilmesini mümkün kılıyor. Montaj plakası ve destek klipsi ile rahatça monte edilen klimalar, paneli açılarak pratik şekilde temizlenebiliyor.

Diğer Haberler

E.C.A., Bursa ve Mersin Bayilerine Seminer Düzenledi

E.C.A., Bursa ve Mersin Bayilerine Seminer Düzenledi

Geniş ürün gamı ve güçlü bayi yapısıyla E.C.A., Bursa ve Mersin’de ısıtma ve soğutma alanındaki bayilerine…
E.C.A. duvar tipi split klimalar ile yaşam alanlarınız daha konforlu

E.C.A. duvar tipi split klimalar ile yaşam alanlarınız daha konforlu

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markası E.C.A., duvar tipi split klimalar ile konfor ve sağlıklı çözümü bir…
Emar A.Ş. Yetkili Servisleri için Soğutma ve İklimlendirme Eğitimleri’ne Devam Ediyor

Emar A.Ş. Yetkili Servisleri için Soğutma ve İklimlendirme Eğitimleri’ne Devam Ediyor

Elginkan Topluluğu çatısı altında yetkili servis ağıyla satış sonrası müşteri hizmeti veren Emar A.Ş.’nin İş Geliştirme ve…