• Mart 13, 2024

Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi

Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi

Çukurova Isı, 6-8 Mart tarihlerinde Antalya IC Hotels Green Palace’de düzenlediği toplantıda Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileri ile buluştu.

 

Radyant Isıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı, 6-8 Mart tarihlerinde Antalya IC Hotels Green Palace’de düzenlediği toplantıda bayileri ile bir araya geldi.

Türkiye genelindeki Çukurova Isı bayilerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonun birinci gününde penaltı turnuvası düzenlendi. Keyifli anlara sahne olan turnuvada bayiler oldukça heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirdiler.

Etkinliğin ikinci günü Çukurova Isı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan’ın açılış konuşmasıyla başladı. Vardan, konuşmasında şunları söyledi:

 

“2023 yılında iç pazarda ki bütçe hedeflerimizi gerçekleştirmeyi başardık”

Pandemiyle başlayan sürecin enflasyonist etkileri, küresel enerji krizi, ülkemizin ekonomisine milyarlarca liralık bir yük bindiren ve her bir işletme için ilave maliyet artışına neden olan Kahramanmaraş depremlerine rağmen 2023 yılında iç pazarda ki bütçe hedeflerimizin tamamını gerçekleştirmeyi başardık.

2023 yılında güçlü performans sergileyip zorlukları başarıya dönüştüren tüm bayilerimizi kutluyorum. Güçlü bayi teşkilatımız ile çok daha büyük başarılar elde edip pazardaki liderliğimizi daha da güçlendireceğimize inanıyorum.” dedi.

 

Toplantının ikinci oturumunda konuşma yapan Çukurova Isı Satış Müdürü Kerem Ünlü de şirketin 2023 yılını değerlendirip, 2024 yılına ilişkin hedef ve stratejilerini paylaştı.

Toplantının finalinde gerçekleştirilen ödül töreninde ise 2023 yılında farklı kategorilerde başarılara imza atan bayilere ödülleri takdim edildi.

Toplantı sonrasında akşam yemeğinde bir araya gelen bayiler, keyifli vakit geçirdiler. Organizasyon, düzenlenen bowling turnuvasının ardından sona erdi.

Diğer Haberler

İşletmenizin Çatısı Sızdırıyorsa Hafife Almayın!

İşletmenizin Çatısı Sızdırıyorsa Hafife Almayın!

Ticari işletmelerde ve endüstriyel tesislerde sızdıran bir çatı, işletmenin duvar ve yer kaplamaları ile tavan döşemelerinde…
Evlerin Açık Alanları İçin Isıtıcı Alırken Bu Tavsiyelere Dikkat!

Evlerin Açık Alanları İçin Isıtıcı Alırken Bu Tavsiyelere Dikkat!

İlkbaharla birlikte evlerin; balkon, teras ve bahçeleri kullanıma açıldı. Evde gün boyu açık hava keyfi sürmek…
Sanayi sektörünün enerjide tasarruf potansiyeli “6.5 milyon ton eşdeğer petrol”

Sanayi sektörünün enerjide tasarruf potansiyeli “6.5 milyon ton eşdeğer petrol”

Sanayide tasarruf tedbirleri kapsamında ele alınan konulardan ilki ise ısıtma sistemleri oluyor, çünkü endüstriyel tesislerde ki…